Malonu, kai pateisinami gyventojų lūkesčiai

Išasfaltuotas įvažiavimas prie Kalnalaukio rajono garažų.

Išasfaltuotas įvažiavimas prie Kalnalaukio rajono garažų.

Garažų kooperatyvų nariai puikiai žino, su kokiomis kliūtimis susiduriama norint sutvarkyti ir prižiūrėti garažų teritoriją. Realybė tokia, kad dalis narių turimais garažais naudojasi retai, todėl būna sunku surinkti lėšų, pavyzdžiui, privažiavimams sutvarkyti, bent jau išmuštoms kelių duobėms užpilti. O ir taip atliekamas „einamasis“ remontas visų bėdų neišsprendžia.

Su tuo susidurdavo ir Širvintų mieste esanti Kalnalaukio garažų statybos ir eksploatavimo bendrija. Privažiavimą prie garažų kartais patvarkydavome, tačiau keliuke ilgainiui vėl žiojėdavo duobės. Deja, bet kapitališkam privažiavimo remontui bendrija lėšų neturėjo. Matydami, kad valdžia lėšų neturi net amžiaus problema laikytos Kalnalaukio gatvės remontui, nieko gero nesitikėjome ir išrinktųjų savo „smulkiomis“ bėdomis neapsunkinome.

Maloniai nustebome, kai pasikeitusi valdžia ėmėsi dešimtmečiais iš mirties taško nepajudinamo Kalnalaukio gatvės rekonstrukcijos projekto ir pirmiausiai sutvarkė kelis privažiavimus, kurių vienas suko ir mūsų garažų bendrijos link. Tai jau atrodė daug. Atvirai kalbant, net nemanėme, kad vieną dieną asfaltavimo mašinos priartės prie pat garažų. Tačiau stebuklų būna: vieną dieną pamatėme, kad pradėtas remontuoti ir tolesnis privažiavimo ruožas, prasidedantis ties Kalnalaukio gatvės 20a namu ir besitęsiantis iki paskutinės mūsų garažų eilės. Kaip minėjau, sutvarkyti patiems bendrijos nariams apie 120 metrų ilgio privažiavimą būtų „misija neįmanoma“.

Pasirodo, norint galima padaryti daug „neįmanomų“ dalykų. Šiandien 252 bendrijos nariai naudojasi puikiu, asfaltuotu privažiavimu, kuris ne tik palengvino mūsų gyvenimą, bet ir pakėlė garažų vertę. Puikiai pamatėme, kad mūsų sumokėti mokesčiai buvo panaudoti naudingai.

Bendrijos narių vardu norėčiau nuoširdžiai padėkoti Širvintų rajono merei Živilei Pinskuvienei, Savivaldybės administracijos direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei ir visiems jos vadovaujamiems Administracijos darbuotojams, planavusiems šio ruožo išasfaltavimą, rengusiems projektą ir prižiūrėjusiems, kaip jis vykdomas. Malonu, kai pateisinami gyventojų lūkesčiai.

Jonas Miknevičius
Bendrijos pirmininkas

Naujausi komentarai
 • gerb, mikalda    2018-12-01 18:06         

  pauksciu kalba nevisi supranta o gal su smegenelem problema

 • Mikalda    2018-11-24 20:01         

  Lietuva , ”deja ,liks anticiklono įtakoje ” — norit ciklono : lietaus su šlapdriba , vakarų vėjo 18-23 m/s ? Nepatinka tylūs ,ramūs orai ,ruduo be purvyno ?

 • otaip    2018-11-23 17:15         

  Regina pastebejo teisingai juk tuo keliu ir uzsenieciai vaziuoja i hipodroma ir net auksti valstybes pareigunai tai galetu nors seno asvalto drozlem uzpilt duobes

 • kalnu roze    2018-11-23 15:29         

  Butinai balsuosiu uz Pinskuviene, nes be jos tai niekas nepabaigs Jaunimo gatves asalto. ASFALTO LABAI NORIS, KAD VEL PASKUI NEREIKETU LAUKTI 4 METU.

 • K-O-D-E-L    2018-11-23 14:42         

  KODEL sita valdzia nezino zodzio NERA PINIGU?

 • Anonimas    2018-11-23 13:13         

  Regina, naujas meras Jums tikrai išasfaltuso! Balsuokite, rinkite ir būsite išasfaltuota.

 • Regina    2018-11-23 13:09         

  Gerai, kad išasfaltavo įvažiavimo kelią į garažus Kalnalaukio g., bet tas kelias jau buvo išasfaltuotas iki garažų, o kita pusę nuo baseino ir palei garažus visai užmiršta, nes čia pagrindinė bėda gyventojams. Pro čia pravažiuojančios mašinos kelia dulkių debesis , o čia pravažiuoja daug mašinų. Gal ir čia bus kada nors išasfaltuotas šis ruožas.

 • Darbai darbeliai    2018-11-23 11:07         

  Sunys loja, karavanas eina, darbai tesiami, daug veiksmo, labai faina

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 18 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.