Malonu, kai pateisinami gyventojų lūkesčiai

Išasfaltuotas įvažiavimas prie Kalnalaukio rajono garažų.

Išasfaltuotas įvažiavimas prie Kalnalaukio rajono garažų.

Garažų kooperatyvų nariai puikiai žino, su kokiomis kliūtimis susiduriama norint sutvarkyti ir prižiūrėti garažų teritoriją. Realybė tokia, kad dalis narių turimais garažais naudojasi retai, todėl būna sunku surinkti lėšų, pavyzdžiui, privažiavimams sutvarkyti, bent jau išmuštoms kelių duobėms užpilti. O ir taip atliekamas „einamasis“ remontas visų bėdų neišsprendžia.

Su tuo susidurdavo ir Širvintų mieste esanti Kalnalaukio garažų statybos ir eksploatavimo bendrija. Privažiavimą prie garažų kartais patvarkydavome, tačiau keliuke ilgainiui vėl žiojėdavo duobės. Deja, bet kapitališkam privažiavimo remontui bendrija lėšų neturėjo. Matydami, kad valdžia lėšų neturi net amžiaus problema laikytos Kalnalaukio gatvės remontui, nieko gero nesitikėjome ir išrinktųjų savo „smulkiomis“ bėdomis neapsunkinome.

Maloniai nustebome, kai pasikeitusi valdžia ėmėsi dešimtmečiais iš mirties taško nepajudinamo Kalnalaukio gatvės rekonstrukcijos projekto ir pirmiausiai sutvarkė kelis privažiavimus, kurių vienas suko ir mūsų garažų bendrijos link. Tai jau atrodė daug. Atvirai kalbant, net nemanėme, kad vieną dieną asfaltavimo mašinos priartės prie pat garažų. Tačiau stebuklų būna: vieną dieną pamatėme, kad pradėtas remontuoti ir tolesnis privažiavimo ruožas, prasidedantis ties Kalnalaukio gatvės 20a namu ir besitęsiantis iki paskutinės mūsų garažų eilės. Kaip minėjau, sutvarkyti patiems bendrijos nariams apie 120 metrų ilgio privažiavimą būtų „misija neįmanoma“.

Pasirodo, norint galima padaryti daug „neįmanomų“ dalykų. Šiandien 252 bendrijos nariai naudojasi puikiu, asfaltuotu privažiavimu, kuris ne tik palengvino mūsų gyvenimą, bet ir pakėlė garažų vertę. Puikiai pamatėme, kad mūsų sumokėti mokesčiai buvo panaudoti naudingai.

Bendrijos narių vardu norėčiau nuoširdžiai padėkoti Širvintų rajono merei Živilei Pinskuvienei, Savivaldybės administracijos direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei ir visiems jos vadovaujamiems Administracijos darbuotojams, planavusiems šio ruožo išasfaltavimą, rengusiems projektą ir prižiūrėjusiems, kaip jis vykdomas. Malonu, kai pateisinami gyventojų lūkesčiai.

Jonas Miknevičius
Bendrijos pirmininkas

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai
 • gerb, mikalda parašė:

  pauksciu kalba nevisi supranta o gal su smegenelem problema

 • Mikalda parašė:

  Lietuva , “deja ,liks anticiklono įtakoje “ — norit ciklono : lietaus su šlapdriba , vakarų vėjo 18-23 m/s ? Nepatinka tylūs ,ramūs orai ,ruduo be purvyno ?

 • otaip parašė:

  Regina pastebejo teisingai juk tuo keliu ir uzsenieciai vaziuoja i hipodroma ir net auksti valstybes pareigunai tai galetu nors seno asvalto drozlem uzpilt duobes

 • kalnu roze parašė:

  Butinai balsuosiu uz Pinskuviene, nes be jos tai niekas nepabaigs Jaunimo gatves asalto. ASFALTO LABAI NORIS, KAD VEL PASKUI NEREIKETU LAUKTI 4 METU.

 • K-O-D-E-L parašė:

  KODEL sita valdzia nezino zodzio NERA PINIGU?

 • Anonimas parašė:

  Regina, naujas meras Jums tikrai išasfaltuso! Balsuokite, rinkite ir būsite išasfaltuota.

 • Regina parašė:

  Gerai, kad išasfaltavo įvažiavimo kelią į garažus Kalnalaukio g., bet tas kelias jau buvo išasfaltuotas iki garažų, o kita pusę nuo baseino ir palei garažus visai užmiršta, nes čia pagrindinė bėda gyventojams. Pro čia pravažiuojančios mašinos kelia dulkių debesis , o čia pravažiuoja daug mašinų. Gal ir čia bus kada nors išasfaltuotas šis ruožas.

 • Darbai darbeliai parašė:

  Sunys loja, karavanas eina, darbai tesiami, daug veiksmo, labai faina

Kiti straipsniai:

Spręsime, kas atstovaus Lietuvos vienuolikei

Informacija iš naujausio numerio: Širvintiškių pasirinkimas nieko nereiškė. Antrame ture – už tinginystę Seime pasisakantys dešinieji

Monikai Ališauskienei – Prezidentės ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis

Vyriausybėje vyko šalies savivaldybių vadovų pasitarimas

Širvintose – vandens batutai

Šeštadienį šalyje prabils atliekų tvarkymo „sąžinė“ – akcija „Darom“

VMI gyventojams pradeda grąžinti pajamų mokesčio permokas

Saulius Skvernelis: „Stiprios Lietuvos be stiprių Širvintų nesukursi“

Ar bus pareikalauta, kad Jasiukevičius ir Davidavičienė iš savo kišenės atlygintų žalą rajono biudžetui?!

Vilniaus regiono gyventojai uždirba daugiausiai šalyje, taigi gali sumokėti už tai, kas kitiems – nemokamai

Širvintos – gerasis pavyzdys

Į Šniponis – dar gerų baldų savo namams

„Šimtmečio Širvintos“ – jau prekyboje

Kam reikėjo nukirsti sveikus medžius?

Reikia, kad tokių žmonių būtų daugiau ir Vyriausybėje, ir visur kitur

Informacija iš naujausio numerio: Apie „negerus“ skaičius, „negeras“ gėles ir „negerą“ knygą

Aiškėja naujos valdžios kontūrai

Informacija iš naujausio numerio: Širvintose lankėsi kandidatas į Prezidentus Saulius Skvernelis

Šiluma atpigo

Norite priduoti senas padangas kito žmogaus vardu? Pasirūpinkite įgaliojimu

Privačių miškų aktualijos

Afrikinio kiaulių maro aukų – dešimtys tūkstančių: kol nėra vakcinos, ligą sustabdyti privalome ir galime patys

Informacija iš naujausio numerio: Apie kokią pergalę sapalioja kariuomenei vadovaujantis eilinis?

„Visą laiką viduje jausdavau, kad noriu padėti žmonėms“

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos