Kokia laimė švęsti savo gimimo dieną auksaspalvį rudenį…

Tuo jau 90-tą kartą džiaugiasi Žemųjų Viesų gyventoja Jūrytė Kanapenytė. O drauge su ja ypatingos sukakties paminėti rugsėjo 20 d. nuvyko Širvintų r. savivaldybės mero padėjėja Vaida Valkauskienė ir Širvintų seniūnijos seniūnė Rima Jasevičienė.

Išskirtinio vardo savininkės pečius viešnios papuošė Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės dovanota austa juosta, delnus pripildė simbolinėmis dovanomis ir iš visos širdies linkėjo sveikatos bei saulės kupinų dienų.

Viešnias svetingai sutiko ir šventiniu tortu pavaišino Jūrytės sūnus, Viesų seniūnaitijos seniūnaitis Rimantas Masiukas bei jo žmona, močiutės senatvei suteikiantys orumo ir rūpesčio. Jūrytė pasidžiaugė jais, dar vienu mylimu sūnumi, dviem anūkais ir proanūkiu, o namiškiai – brangiosios močiutės rankų šiluma ir gaminamais gardžiais patiekalais.

Iškilaus 90-mečio proga linkime gerbiamai Jūrytei dar daug auksaspalvių rudens akimirkų mylimiausių žmonių apsuptyje, ir lai kiekvieną dieną lydi šilčiausi bei šviesiausi gyvenimo prisiminimai!

Užs. Nr. 157.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top