Išrinkta Jaunimo reikalų taryba

Spalio 19 d. įvyko Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos rinkimai. Išrinkti 4 jaunimo atstovai.

Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos naujais nariais tapo: Airida Pučinskaitė, Rugilė Pociūtė, Simona Zarubaitė, Skaistė Maleckaitė.

Savo kandidatūras galima išsikelti patiems arba vieną ar kitą moksleivį kandidatu gali iškelti organizacijos. Visi kandidatai sakė kalbas, argumentavo, kodėl nori dalyvauti tarybos veikloje, išdėstė savo požiūrį apie tai, su kokiomis problemomis susiduria mūsų rajono jaunimas, kaip būtų galima suaktyvinti jo gyvenimą.

Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba padeda įgyvendinti Savivaldybės funkcijas jaunimo politikos įgyvendinimo srityse, koordinuoja Savivaldybės jaunimo politiko įgyvendinimą, užtikrina jaunų žmonių dalyvavimą sprendžiant jiems aktualius klausimus, stiprina bendradarbiavimą tarp Savivaldybės institucijų ar įstaigų ir jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų.

Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba yra sudaryta pariteto principu: iš Savivaldybės tarybos ir (arba) Savivaldybės administracijos narių – 5 asmenys, jaunimo atstovų – 5 asmenys.

Gintarė Lipskė
Jaunimo reikalų koordinatorė

Užs. Nr. 126.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+