Iš širdies į širdį

Stebuklus kuria patys žmonės, bendrumas ir dalijimasis gerumu. Gruodžio 6 d. vyko labdaros šventė „Iš širdies į širdį“, šiluma ir džiaugsmu palietusi daug mažųjų širvintiškių širdelių. Šventinė popietė vaikams dovanojo Anciūnų filialo mėgėjų teatro spektaklį, nuostabų POP choro „Viesulas“ ir studijos ,,TIKS“ koncertą, kurio metu vaikai šoko, dainavo ir prizų gavo. O kur dar pats Kalėdų Senelis ir gausybė dovanų, į Širvintas Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės dėka atkeliavusių iš už jūrų marių… Popietė buvo tarsi burtų lazdele palietus, leidžianti pajusti magišką, stebuklų kupiną Šv. Kalėdų laukimo laiką.

Susirinkusius sveikino, nuoširdžius Širvintų merės Živilės Pinskuvienės linkėjimus perdavė mero pavaduotoja Janina Pažusienė ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė.

„Įžiebus miesto eglę prasideda stebuklai, o vienas jų – ši kalėdinė labdaros šventė. Už išpildytas vaikų svajones, už norą dalintis ir skleisti gėrį dėkojame Jungtinės Karalystės bendruomenei, renginio organizatoriams ir visiems geros valios žmonėms,“ – renginio metu sakė mero pavaduotoja Janina Pažusienė.

Šventę organizavo Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė, kuriai priklauso ir Širvintų krašto garbės ambasadorė Jelena Masiukė, projektas „Globalios Širvintos“ ir Širvintų rajono savivaldybė. Prie šios šventinės akcijos taip pat prisidėjo Širvintų krašto garbės ambasadorė Daiva Zuehlke bei projekto „Globalios Širvintos“ administratorė Agnė Lazarevičiūtė. Šventės globėjas ir iniciatorius – Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenės valdybos narys Gintaras Šimanskis. Dovanas vaikams siuntė ir savo širdies gerumu dalinosi Jungtinės Karalystės lietuvių bendruomenė, įvairios organizacijos ir pavieniai asmenys iš Anglijos, Airijos, Vokietijos ir Lietuvos. Dalinti dovanas vaikams padėjo savanoriai Aleksandr Sasha Marjenkov ir Viktorija Preikšaitė.

Renginio rėmėjai ir partneriai: Širvintų rajono savivaldybės kultūros centras, Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys Rimas Stepaitis, Anciūnų filialo mėgėjų teatras, POP choras „Viesulas“ ir studija ,,TIKS“, Liudmila ir Leonas Eigeliai, Arnoldas Mikulevičius ir Rugilė Petuškaitė, kavinė „Terasa“, UAB „Baltic champs“, restoranas „Putinas“, R. Janušio PĮ, Širvintų rajono seniūnijų seniūnai bei mokyklos.

„Nuoširdžiausias AČIŪ Širvintų rajono savivaldybės merei Živilei Pinskuvienei, mero pavaduotojai Janinai Pažusienei ir Administracijos direktorei Ingridai Baltušytei-Četrauskienei už palaikymą ir pagalbą organizuojant šį renginį,“ – sakė šventinio labdaros renginio organizatoriai.

Užs. Nr. 177.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.5 (2 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+