Įgyvendintas dar vienas projektas

Sutvarkyta dar viena dešimtmečiais buvusi apleista viešoji erdvė.

Baigtas įgyvendinti projektas „Širvintų miesto laisvalaikio ir poilsio zonos įrengimas šalia Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos“ (Nr. 07.1.1-CPVA-R-905-01-0010) pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ priemonę 07.1.1-CPVA-R-905 „Miestų kompleksinė plėtra“. Visi darbai baigti iki 2019 m. balandžio 30 d.

Viešoji erdvė šalia Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos buvo apleista: apžėlusi žole, pėsčiųjų takas blogos būklės, nutiestas tik per dalį sklypo, neapšviestas. Juo buvo nesaugu ir nepatogu vaikščioti. Nebuvo automobilių stovėjimo aikštelės. Šeimoms trūko traukos centro, kuriame galėtų pabūti su vaikais, pabendrauti. Taip pat labai trūko parkavimo vietų, kur gyventojai atvykę į renginius ar kitais tikslais, galėtų saugiai, netrukdydami kitiems eismo dalyviams, pastatyti automobilį. Tad norint padidinti miesto patrauklumą gyvenimui, darbui ir investicijoms, buvo inicijuotas projektas „Širvintų miesto laisvalaikio ir poilsio zonos įrengimas šalia Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos“.

Projekto tikslas – prisidėti prie gyvenimo kokybės ir aplinkos gerinimo Širvintų mieste. Projekto įgyvendinimo metu įrengta laisvalaikio ir poilsio erdvė: vaikų žaidimų zona, automobilių stovėjimo aikštelė, mažosios architektūros elementai, atnaujintas pėsčiųjų takas, įrengtas pėsčiųjų tako apšvietimas, sutvarkyti seni ir įrengti nauji želdynai.

Sutvarkyta dar viena dešimtmečiais buvusi apleista viešoji erdvė. Įrengus laisvalaikio ir poilsio zoną, sukurtas naujas mini traukos centras, pagerėjo gyvenamoji ir verslo aplinka Širvintų mieste.

Užs. Nr. 66.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

5 Atsakymai į “Įgyvendintas dar vienas projektas”

 1. dalgis parašė:

  ilgai nebuve sirvintose zmones stebisi, kaip isgrazejo miestas prie pinskuvenes.

 2. ? parašė:

  Kodel „teisingas“ laikraštis nieko apie šį grožį neparašė? Turbūt „skaitytojas“ dar nepastebėjo?

 3. laipes parašė:

  Apie tokias grožybes prie senos valdžios tik pasvajoti galejome. Pagaliau išsivadavome iš stagnacijos, kaip sakant, atsinaujiname.

 4. ååå parašė:

  Si vieta,kiek tik pamenu,niekada nekele susizavejimo.Pagaliau pasikeite neatpazistamai.Saunu.

 5. du batai parašė:

  Matosi, kad dirba mere, todel viskas pas mus grazeja, ne taip kaip anksciau.

Comments are closed.

scroll to top
+