Gera žinia alioniškiams

5 metai darbo ir pastangų, nuolatinio beldimosi į duris ir reikalavimų nepamiršti Širvintų rajono regioninių kelių. Tik pasikeitus Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovams, vienas po kito matomi ir rezultatai.

Jau baigtas kelio Gelvonai–Mančiušėnai asfaltavimas, o intensyviai vyksta ir kelio Čiobiškis–Burniškiai darbai.

Visai „šviežia“ žinia, kuri pasiekė Savivaldybę po merės Živilės Pinskuvienės pokalbio su Kelių direkcijos vadovu metu, ta, kad kelio Jauniūnai–Alionys–Pajuodžiai projektavimas jau yra baigtas, o rangos darbų konkursą direkcija skelbs iš karto prasidėjus kitų metų darbų sezonui.

„Dėl šių darbų norėčiau padėkoti Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovui ir Susisiekimo ministrui – nors regioniniai keliai nepriklauso Savivaldybei, tačiau jais važiuoja ir šalia jų gyvena mūsų rajono žmonės. Todėl dialogas ir susikalbėjimas yra labai svarbus, – teigia Ž. Pinskuvienė.

Užs. Nr. 124.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4 (5 įvert.)

69 Atsakymai į “Gera žinia alioniškiams”

 1. cituoju parašė:

  „Vertybės tokiu atveju nusibraukia. Tokiu atveju yra elementarus skaičiavimas. Yra keturiolika ministerijų, tai kai kurios yra trys taškai, kai kurios – du taškai, kai kurios kaip Kultūros – vienas taškas. Premjeras yra trys taškai, Seimo pirmininkas – trys arba du taškai. Tada gaunasi bendras skaičius.

 2. cituoju parašė:

  Seimo nario duonos ragavęs ir derybas dėl koalicijos formavimo iš vidaus matęs žymus laidų vedėjas Arūnas Valinskas siūlo neapsigauti politikų kalbomis apie tai, kad jiems svarbiausios vertybės, pasak jo, dabar prasideda elementarus skaičiavimas – kam ir kokios pozicijos atiteks.

 3. Anonimas parašė:

  ale ziuriu konservatorių troliai stipriai reiskiasi,

  turbut padai svyla 🙂

 4. Anonimas parašė:

  ale ziuriu konservatorių troliai stipriai reiskiasi,
  turbut padai svyla 🙂

 5. Laisvaspaukštis parašė:

  Banzinija tai čia ta pati Birutė? Nes mintys tos pačios…
  Aš tai norėčiau kreiptis į tuos, kurie taip atvirai teigia balsuosiantys už J. Pinskų. Ar jau pamiršote faktą, kad Konstitucinis Teismas 2012 metais pripažino, jog buvo pažeistas Seimo rinkimų įstatymas (balsų pirkimas darbo partijos ir jos kandidatų naudai)? Čia figūravo ir jūsų mylimų Pinskų pavardės! Taip pat teismas pripažino, kad buvo siekta papirkti rinkėjus, nors ir nusikaltimas nutrūko pasikėsinimo stadijoje. Kokie geri ir faini tie Pinskai, taip?

 6. Banzinija parašė:

  Pavydžiu Molėtams, kai jie kiekvienai kadencijai išsirenka po Seimo narį. Bepigu jiems siekti kurorto statuso, kai Seime saviškis. O mums kas iš to? Nei špygos, nei taukų.

 7. birutei parašė:

  lyties dar nepakeiciau, ponia birute. su jum diskutuot, tai kaip i siena zirnius bert. cia, matyt, tipiniai pinskaus rinkejo pozymiai. beje, prasau, skaitykite (galbut pades suprasti, kam tie seimo nariai reikalingi): lrk.lt/lietuvos-respublikos-konstitucija/5-skirsnis-seimas/75-67-straipsnis

 8. pries tai rasiusiam parašė:

  Baikite su tais savo atlyginimais. Nusibodo. Žiūrėkite amžinųjų vertybių, kurias akcentuoja konservatoriai. Būsite išganyti ir pateksite į rojų.

 9. Dainius Graužinis parašė:

  Birute, basluokite už tą Pinskų. Jūsų teisė. Tik prie ko čia grožis? Širvintos jau ir taip pakankamai išpuoštos. Fontanų net per daug tokiam mažam miesteliui. Laikas pradėti investuoti į žmones. Tame tarpe į žmonių atlyginimus. Mūsų rajono mokytojų, medikų, net savivaldybės darbuotojų atlyginimai bene mažiausi, jei lyginsime su aplinkiniais rajonais

 10. birute parašė:

  tai jeigu tokia protinga, tai kam tada tie seimo nariai reikalingi, jeigu nieko nedaro? Bet as vis tirk balsuosiu uz Pinsku, mazu ka prades daryti ir pas mus dar graziua negu Moletuose.

 11. birutei parašė:

  Niekas jums jokiu diagnoziu nenustatineja, ismokite skaityti. O kas del cimbaro, tai jo buvimas seime nei kiek nepagerino moletiskiu gyvenimo, dar karta kartoju, kad seimo narys NERA ATSAKINGAS uz savo apygardos ar kazkurio konkretaus krasto gerove, TAI NE SEIMO NARIO DARBAS. Yra SEIMAS, ir yra SAVIVALDA (MERAS, TARYBA IR T.T.), nesuprantat skirtumu? Geriau tuomet nekomentuokite ir nerodykite savo neisprusimo.

 12. birute parašė:

  Prasom man dignozių nenustatinet, nes as zinau, ka sakau, kad Moletai tusi savo nari Cimbira, tai pas juso taip grazu, o Sirvintos neturi savo nario, tai reikia mums tureti ir bus pas mus grazu, kai isrinksime Pinsku. As balsuosiu uz Pinsku.

 13. birutei parašė:

  Miela ponia, ka jus cia nusisnekat? Kas turi koki seimo nari? Apie ka cia kalbate? Vapat bele vapet.

 14. birute parašė:

  tai as vis tiek noriu, kad pas mus butų gražu kaip Moletuiose ir balsuosiu uz Pinsku, nes jie turi savo nari, o mes neturime, bus grazu ir pas mus, kai turesime.

 15. Birutei parašė:

  Miela Birute, jus siaip durna ar nesuprantate seimo nario pareigu ir jo darbo esmes? Seimo narys eina ne kazkokiam konkreciam krastui atstovaut ir nauda duot, o visai Lietuvai. Jeigu vis tiek nesuprantate, pasiskaitykit Konstitucija, ten puikiai surasytos seimo nario pareigos

 16. Rinkejas parašė:

  Visi balsai nuo Pravieniskiu pataisos namu, keliauja jums Pinskau! Pagarba

 17. birute parašė:

  Balsuosiu uz Pinskų, noriu, kad pas mus būtu kaip Moletuose, kai jie turi savo seimo narį.

 18. Sirvintiskis parašė:

  Daug kur suprojektavo, bet konkursų skelbimas užtrunka net kelerius metus. Kai bus paskelbtas darbų konkursas, tada ir girkitės. O kur buvote su savo iniciatyvomis jau kelerius metus? O nuo Alionių tolyn Juodiškių link? Tolimai ateičiai? Skolinotės baseinui? Prioritetų klausimas. Ir rinkimų metas.

 19. Dainius Graužinis parašė:

  Pinskus reklaminėje brošiūroje žada 2000 eurų vidutinį atlyginimą. Pagirtinas noras didinti eilinių žmonių pajamas. Tik akis drąsko faktas, kad mūsų rajono bene visų įstaigų vidutiniai atlyginimai žemesni už atitinkamų įstaigų šalies vidurkius. Imkime mūsų savivaldybę, kur, atrodytų, turėtų būti pavyzdys visiems kitiems. Čia vidutinis atlyginimas yra 1150 eurų, kai šalies vidutinis atlyginimas 1398 eurai, t.y. Širvintų savivaldybės darbuotojų atlyginimai 18% mažesni nei vidutinis Lietuvos atlyginimas. O štai Molėtų savivaldybės darbuotojų atlyginimai didesni už šalies vidurkį, nors Molėtai ir trinkelių prisiklojo, ir tiltą pasistatė, ir pliažą susitvarkė, ir sporto kompleksą atidarė. Tai kaip čia dabar gaunasi?
  Ir taip bene su visom Širvintų įstaigomis. Prieš kelis mėnesius komentaruose lyginau Širvintų švietimo ir medicinos įstaigų atlyginimus su kitų miestų vidutiniais atlyginimais – visur atlyginimai mažesni nei turėtų būti.

  Ko tada verti tokie Pinskaus pažadai, kai savo kieme Pinskai nesusitvarko?

 20. .. parašė:

  Širvintose įprasta kenkti kitiems .

 21. Vytas Teisuolis parašė:

  Patis Širvintai neturi vertu žmonių todėl ir išrenka kiti.

 22. Albertina parašė:

  Gera Molėtams, kad jie kiekvieną kadenciją išsirenka po Seimo narį. Dėl to pas juos taip gražu ir gera. O mums, širvintiškiams, vis kas nors parenka. Kaip neturime, taip 30 metų neturime. Visiškai apsamanoję esame. Gėda prieš kitus rajonus.

 23. to teisybes nera 2020-10-13 19:36 parašė:

  Pas jus gi demokratija ir popadinių tikrai nėra. Esate tokie laisvi kaip Molėtų ežerai.

 24. Dainiui parašė:

  tai, matyt, cariene su komanda padejo.. 😁

 25. Dainius Graužinis parašė:

  Nemenkinu. Aš gi nesakiau kam tenka šaknelės, o kam viršūnėlės. Spręskite patys. O kad diskriminacija, tai akivaizdu. Molėtiškiai įvertins. Nepamirškite, kad Molėtų rajone gyvena 17.000 gyventojų, o Širvintų – 15.000

  Įdomu, kas tokie ruošė reklaminį tekstą brošiūrai?

 26. teisybes nera parašė:

  Na, mes irgi ivairiu kalbu girdime apie Sirvintas, bet kaip po padu taip po padu kai kam 🙂

 27. Dainiui parašė:

  ziurint, is kur paziuresite. Kopūstų virsuneles geriau, o morkų šakneles. Nemenkinkite siūlymo.

 28. to Paskutiniam 2020-10-13 19:05 parašė:

  Na jau nereik taip nusikuklinti. Girdėjom, kad gyvenate santarvėje ir meilėje. Argi nauji keliai gali atsverti amžinąsias vertybes! Murkaukite ir šildykitės savo laimės liepsnose.

 29. paskutiniam parašė:

  Pasiskaitykite: moletai.lt/go.php/lit/Moletai-siekia-kurortines-teritorijos-statuso
  Pinskus cia visai ne prie ko 🙂 Moletams pasiekus kurorto statusa, turbut skubetu sau prisiimti pasiekimus, neva ivykdzius viena programos punktu… 🙂 Apgailetina.

 30. Dainius Graužinis parašė:

  Taigi, Pinskus rinkiminėje prošiūroje paryškintu šriftu rašo: Molėtams „būtų suteiktas kurortinės teritorijos statusas“, o Širvintoms investicijos – „atvertų kelią nacionaliniams ir tarptautiniams projektams“

  Žodžiu, vieniems virrūnėlės, kitiems šaknelės

 31. Paskutiniam parašė:

  Baikit, koks dar rojus, va Širvintos tai taip, tokia puiki, stropi merė, viską pati padarė, tai mažum ir pas mus galės žvyrkelius išasfaltuot, ar tik Širvintos terūpi laimėjimo atveju? Juk žada, kad bus tęsiami pradėti darbai ir pradedami nauji, išrinkus poną Pinskų. Juk ta pati apygarda, ir Molėtai norėtų to gėrio paraugauti..

 32. to Pagalbos parašė:

  Taigi pas jus ir taip rojus žemėje. Ar antrą sluoksnį asfalto klositės, ar per dirbamas žemes naujus tiesitės?

 33. Dainius Graužinis parašė:

  Komentarui žemiau:
  Prie ko čia medžiai? Perasfaltuoti keliuką reikia arba blogiausiu atveju 10 metrų keliuko. Ar sunku tai padaryti? Jau kelinti metai šita problema nesprendžiama. Tarsi niekas nemato, nors puikiai žinau, kad patys savivaldybės darbuotojai tuo keliuku kasdien vaikšto. Apsileidimas ir tiek

  Kitas pavyzdys: iškniso darbininkai savivaldybės užsakymu tą patį keliuką prie Upelio g. 4, užpylė žvyru ir paliko likimo valiai. Purvinkitės batus, griūvinėkite kliūdami už nelygumų

  O paskui dar nori, kad už juos balsuotų

 34. Pagalbos parašė:

  O jeigu balsuosių antram ture už Pinskų, tai gal ir Molėtuose pradės naujus kelius tiest?

 35. pries rasiusiam parašė:

  Medziai yra musų miesto puosmena ir jų liesti negalima. Ar maza pas mus skundų dėl kiekvieno medelio ir krūmelio. Lai būna tie medžiai, man jie nekliuva.

 36. Dainius Graužinis parašė:

  Geras darbas, bet kada po galais savivaldybė sutvarkys pėsčiųjų taką prie pradinės mokyklos? Medžiai iškilnojo asfaltą – net 5 cm aukščio kliūtys. Turbūt laukia, kol kas nors patamsy ranką ar koją išsliauš

 37. florencija parašė:

  Gražus asfaltas!

 38. Kengūra, parašė:

  jeigu ne merė, tai rajonui visai blogai būtų.

 39. skaitytojas parašė:

  Kaip gražu!!!!

 40. jane parašė:

  Viskas tik meres dėka padaryta.

Comments are closed.

scroll to top
+