Gera žinia alioniškiams

5 metai darbo ir pastangų, nuolatinio beldimosi į duris ir reikalavimų nepamiršti Širvintų rajono regioninių kelių. Tik pasikeitus Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovams, vienas po kito matomi ir rezultatai.

Jau baigtas kelio Gelvonai–Mančiušėnai asfaltavimas, o intensyviai vyksta ir kelio Čiobiškis–Burniškiai darbai.

Visai „šviežia“ žinia, kuri pasiekė Savivaldybę po merės Živilės Pinskuvienės pokalbio su Kelių direkcijos vadovu metu, ta, kad kelio Jauniūnai–Alionys–Pajuodžiai projektavimas jau yra baigtas, o rangos darbų konkursą direkcija skelbs iš karto prasidėjus kitų metų darbų sezonui.

„Dėl šių darbų norėčiau padėkoti Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovui ir Susisiekimo ministrui – nors regioniniai keliai nepriklauso Savivaldybei, tačiau jais važiuoja ir šalia jų gyvena mūsų rajono žmonės. Todėl dialogas ir susikalbėjimas yra labai svarbus, – teigia Ž. Pinskuvienė.

Užs. Nr. 124.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4 (5 įvert.)

69 Atsakymai į “Gera žinia alioniškiams”

 1. klausimas parašė:

  o tai kur tam fasibuke ieskoti? Vaiku paprasysiu parodyt.

 2. Paskutiniam parašė:

  Zinotumet, kas feisbuke darosi, tai neteistumet tada tik vienos puses 🙂
  Ziuriu, neprate esat prie kitokios nuomones

 3. paskutinei parašė:

  o kas tuos jusu feisbukus skaito? As pavyz matau tersima tik ant vieno kandidato
  Bet jums niekinant kitus atrodo, kad patys sventi?Tikrai juk ne ir gali balsavimas pasisukti visai kitaip vien uz nenormalu puolima

 4. Paskutinei parašė:

  Pasakykite, prasau, kurioje vietoje yra smeizimas?
  Antra, tokia pati puolimo akcija, kaip jus vadinate, yra ir is socbebro myletoju puses. Manote, kad labai graziai atrodo feisbuke vienos grupes tersimas tais paciais propagandiniais leidiniais, uzsakytais straipsniais ir visiskai nekonkreciais bei neargumentuotais komentarais? O visai tai raso, matyt, vienas sirvintu trolis susikures begale netikru paskyru. Cia tai tikrai APGAILETINAI atrodo.
  Trecia, o jus dar turite galimybe uz ka rinktis balsuoti? Pas jus jau is anksto nuspresta 😀

 5. s parašė:

  Ziuriu koncervai su parankiniais šelsta smeiždami Pinsku. Tokia puolimo akcija atrodo neskaniai ir su nekokiu kvapeliu. Nieko nepadarysi, teks balsuoti už Pinsku.

 6. jo jo parašė:

  Gerai prisimenu, kaip vyko privatizacija rajono kolūkiuose.

 7. birute parašė:

  taip skaniai prisikvatojau is varnalesu istoriju , ten biskutuka kitaip prirasyta , bet labai linskmai parasyta ir tos nuotraukos tokios linksmos

 8. ole parašė:

  grazios musu sirvintos ir nereikia visaip varyti ant meres

 9. Kavos puodeliui parašė:

  Birute, cia tu? Vel tas pacias sapaliones rasineji? Nereikia mums jokio pinskuvienes politinio islaikytinio. Ir beje, jus suprantate, kad moletai priklauso tai paciai rinkimu apygardai kartu su sirvintomis? Menkas jusu supratimas.

 10. Dainius Graužinis parašė:

  Šiuo metu Širvintų rajono savivaldybės kultūros centras ieško įstaigos vadovo. Pareiginės algos koeficientas: 6.28 arba, kitaip sakant, 1105 eurai.
  Prašau atsakykite man: direktoriui siūlyti mažiau nei šalies vidurkis (1400 eurai) yra normalu?

 11. Dainius Graužinis > kavos puodelis parašė:

  Išgražėjo valstybės darbuotojų atlyginimų sąskaita. Širvintose valstybinėse įstaigose mažiausi atlyginimai lyginant su gretimais rajonais. Tada turime ir atitinkamą paslaugų kokybę

 12. kavos puodelis parašė:

  Ar kas galejo pagalvoti, kad taip isgrazes Širvintos? Va ką reiskia tiesioginiai meres rinkimai. Tai ne taip kaip anksciau, kai grupele veikeju parinkdavo mums mera. Dabar irgi neturime leisti, kad Moletai mums parinktų Seimo narį. Galime ir patys issirinkti savo.

 13. Darius parašė:

  O tai Pinskuviene ir Pinskus „savo miesta“ Sirvintas taip myli, kad net Vilniuje gyvena?

 14. Dainius Graužinis parašė:

  Tai statykit merei paminklą, liaupsintojai.
  Vos tik Pinskuvienė susidurs su problemomis ir kris jos populiarumas, visi prisitaikėliai-liaupsintojai pirmieji mesis po naujo valdovo kojomis

 15. mes parašė:

  Su kuo tik pakalbu, tai visi uz Pinsku sako balsuos.

 16. aga parašė:

  Dėl to mums ir pavydi aplinkiniai rajonai tokios merės.

 17. Sapaliones parašė:

  Mere kiekviena sirvintiski ir paglostys, ir apkamsys pries miega…

 18. birute parašė:

  o pas mus jau silta, aciu merei.

 19. atsakau parašė:

  Suprantama, kad platesne ir aukstesne tibūna parūpo!
  Ne visuomet drebiamas purvas limpa!

 20. Dainius Graužinis parašė:

  Ir kas? Man jokio skirtumo kas daro gerus ar blogus darbus. Jei padaro gerą pagiriu, jei padaro blogą peikiu.
  Pinskuvienei irgi negaila pasakyti gero žodžio ten kur ji to nusipelnė. Pvz. kad pagaliau sutvarkė Kalnalaukio gatvės ruožą nuo vieno tilto iki kito, nes buvo ne kelias, o kažkokią nesąmonė

 21. atrasau> ? parašė:

  😁 pirma, pinsku gerbejai patys dergiasi ir tyciojasi is tam tikru zmoniu, ypac socialineje erdveje, neapsimeskite, kad nematote. antra, tikrai turime teise issakyti savo nuomone, ar pas jus diktaturos salygos? si straipsni gal irgi pasalinsite? galbut reiktu ismokti priimti ir kitokia nuomone, ne tik ta, kuri yra servijuoja jusu mylimu ponuliu. trecia, niekas jusu nebijo, priesingai esame pranasesni uz jus, nesislepiam is kitu nugaru, neslepiam komentaru ir pan. ketvirta, kurioje vietoje matote smeizima? FAKTAI kalba patys uz save, kas viena karta susitepe, tas visa gyvenima tokiu ir liks, nesvarbu, ar savo miestely baseineli pastatys, ar svieziu asfaltuku keliukus padengs rajone.

 22. pastebejimas parašė:

  Man keista, kad PAKALNIS rinkimuose į Seima tik 58 pirmumo balsus surinko 🙁

 23. paskutiniam parašė:

  Taigi dumbla vale gerieji vadovai.

 24. Dainius Graužinis parašė:

  Nei dumblo valyti, nei nereikalingo tiltą statyti nebuvo jokios būtinybės. Grynų gryniausias pinigų įsi(pasi)savinimas

 25. ? parašė:

  Gerb. meres gerbejai po jusu „teisingas“ lankas nevaiksto ir jusu nedergia, o jus cia visi kaip vanagai sulėkete 🙂 o ko taip parupo tas negeras 🙂 laikrastis, kurio jusu klanas 🙂 taip bijo ir visaip smeizia??

 26. Anonimui parašė:

  Tik nereikia 😁 ryskiai pinsku klanas issigando, jeigu net paslepe jp stabo feisbuke jiems netinkamus komentarus, o galiausiai visai isjunge galimybe komentuoti, paliko ta galimybe tik savo 300+drauguziu, kurie tikrai palaikys savo mylimos valdoves vyreli. isijunge pinsku cenzura, oi kaip grazu, bijokit,bijokit 😁

 27. Anonimas parašė:

  Aisku, kad geriausias projektas yra valyti dumblą. Visi galai tuomet į vandenį!

 28. Dainius Graužinis > pries tai rasiusiam parašė:

  Tiesa akis bado? Aišku, didindamas atlyginimus atkato nepaimsi, tai geriau vykdyti statybinius projektus, kurių niekam net nereikia. Pvz. kam reikėjo išdrąskyti gerame stovyje buvusį asfaltuotą pėsčiųjų taką aplink Širvintų tvenkinį? Tik ties Norfa buvo prastesnis ruožas, tereikėjo perasfaltuoti 50 m., užuot trinkelėmis klojus 1200 m.

 29. cituoju parašė:

  Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) garbės pirmininkas Aloyzas Sakalas yra įsitikinęs, kad viena didžiųjų partijos klaidų dar prieš pirmą turą buvo griežtas neatsiribojimas nuo kalbų apie galimas koalicijas su konservatoriais. Jo nuomone, dabar partijai reikėtų daryti viską, kad konservatoriai nesuformuotų daugumos, remti valstiečius-žaliuosius antrajame ture ir galiausiai neiti su jais į koaliciją, o leisti susiformuoti mažumos Vyriausybei.

Comments are closed.

scroll to top