Dar sumažės žvyrkelių

Vienas iš daugelio šių metų Savivaldybės vykdomų kelių asfaltavimo darbų – Kriaunaitiškių gatvės Kabaldoje asfaltavimas.

Šioje beveik pusės kilometro ilgio gatvėje remonto darbai vyksta intensyviai ir sklandžiai. Jau greitai jos gyventojai galės džiaugtis saugesniu eismu ir nebekentės nuo žvyrkelio dulkių.

Užs. Nr. 98.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Dar sumažės žvyrkelių”

  1. paskutiniam parašė:

    Tai tamstos protu tik autobusai asfaltuotais keliais vaziuoja?? O lengvieji, dviraciai, motociklai jau negali??????????????? Ar as taip supratau??

  2. Anonimas parašė:

    Kaip tam anekdote: prieky ratai – gale kuinas… O kova su recesininkais taip ir baigėsi. Situacija rajono valdininkams žinoma. Pagal sutartį „suteikta išimtinė teisė vežti keleivius“, tad jos nutraukti „neturi teisės“ ( o kaip su gyvais žmonėm, gal jie neturi teisės niekur keliauti?). Tad kas tais gražiais išasfaltuotais rajono keliais važinės? A, tiesa, dabar gi viešai ir garsiai sprendžiama šunų problema. Tai kur kas svarbiau. O kas tie žmonės, niekniekis. Nueis keliasdešimt km ir pėsti jeigu labai reikės.

  3. sir sir parašė:

    nereikia ten tiek daug kisti , nes paskui nepatenkinti asfaltu ir visokias nuotraukas delioja, kat ten jiem negerai padare. Galetu kur kitur padaryti o tai vyskas i kabaldą.

Comments are closed.

scroll to top
+