Bręsta bendras Širvintų rajono ir Zambruvo krašto ugniagesių projektas

Su svečiais Šešuolėlių bazėje.

Širvintose praeitą savaitę viešėjo svečiai iš Lenkijos Respublikos. Tęsdami užsimezgusį bendradarbiavimą po žiemą vykusio susitikimo su Savivaldybės mere Živile Pinskuviene, šį kartą į Širvintų rajoną atvyko net 36 žmonių delegacija – Zambruvo rajono meras Jaroslav Kos, Zambruvo apskrities savanorių ugniagesių prezidentas Grzegorz Gosk, vyriausias savanoris Bogdan Pac bei ugniagesiai savanoriai.

Susitikę su Širvintų r. savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vadovu Gintaru Pumpučiu, svečiai apžiūrėjo mūsų ugniagesių bazę, turimą techniką, bendravo su Šešuolėlių ugniagesių gelbėtojų komanda.

Su svečiais iš Lenkijos susitiko Širvintų r. savivaldybės tarybos narės Vilma Bartusevičienė ir Rima Jasevičienė, Administracijos Investicijų skyriaus vyr. specialistė Stanislava Norušienė, seniūnas Sigitas Bankauskas. Susitikimo metu buvo ne tik dalijamasi patirtimi, bet ir apsvarstytos galimybės rengi bendrą Širvintų ir Zambruvo ugniagesių projektą, kuris leistų įsigyti naujos, modernios įrangos, pilnos komplektacijos gaisrinių automobilių.

Su svečiais Šešuolėlių bazėje.

Užs. Nr. 101.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Bręsta bendras Širvintų rajono ir Zambruvo krašto ugniagesių projektas"

  1. Direktorius parašė:

    Mldc

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+