Tik du savivaldybininkai įsispraudė tarp pasitikėjimo vertų politikų, viena jų – Širvintų merė Živilė Pinskuvienė

Maloni šventinė naujiena pasiekė viešajam gyvenimui neabejingus Širvintų rajono gyventojus. Dienraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu gruodžio 10-18 dienomis atlikta „Vilmorus“ apklausa parodė daugiau nei du kartus per praėjusį mėnesį išaugusį pasitikėjimą Širvintų rajono savivaldybės mere Živile Pinskuviene. Ir ši apklausa buvo atlikta ne tam, kad išsiaiškinti, kaip kurių savivaldybių rinkėjai vertina savo tiesioginius valdytojus, nors panašus palyginimas irgi būtų įdomus bei vertingas. „Vilmorus“ aiškinosi, pavadinkime tai – aukštesniu lygmeniu: kaip jie vertinami visos valstybės mastu.

Živile Pinskuviene lapkritį pasitikėjo 0,5 proc. apklaustųjų, dabar šis skaičius išaugo daugiau kaip du kartus – iki 1,1 proc. Pagal pasitikėjimo augimą (120 proc.) Širvintų rajono merė yra šuolio lyderė ir lenkia tokius žinomus politikus ir valstybininkus, kaip Arvydą Anušauską (pasitikėjimas išaugo 44,45 proc. iki 1,6 proc.), Kauno miesto merą Visvaldą Matijošaitį (išaugo 73,68 proc. iki 3,3 proc.) ar Prezidentą Gitaną Nausėdą (išaugo 24,39 proc.).

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 31 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2.4 (5 įvert.)

15 Atsakymų į “Tik du savivaldybininkai įsispraudė tarp pasitikėjimo vertų politikų, viena jų – Širvintų merė Živilė Pinskuvienė”

 1. ona parašė:

  Tik Pinskuvienės dėka kasdien Širvintos grazėja.

 2. PENSININKĖ parašė:

  Dabar patarčiau dirbti žmonėms, kas liečia medicina. Nepirkti patalynės už paprašaikos metu gautus pinigus, o skirti iš savivaldybės lėšų ligoninės darbui vykdyti. Kai rajonas gavo milijonines sumas lėšų, tai jinai sugebėjo Šeiniiaus g., . dalį Vilniaus g. sutvarkyti. Bet Širvintų rajonas tuo nesibaigia.
  Kas padaryta dėl COVID-19 sergamumo mažinimo Širvintų rajone?
  Ar merei į pareigas įeina prašyti pinigų iš gyventojų? Čia nieko nepažeidžiama?

 3. laima parašė:

  Sveikų, kūrybingų 2022-ųjų Jums ir Jūsų šeimai, miela Mere.

 4. parašė:

  Gražių jums Naujųjų, gerbiamoji mere!

 5. paskutiniam parašė:

  Jo, tam ji parako turi. Manau, kad taip bus.

 6. Realistas parašė:

  Nenustebčiau po 3 metų Pinskuvienę tapus premjere ar Bent jau ministre

 7. Dainius Graužinis parašė:

  Oi, tik nereikia idealizuoti buvusiųjų. Pirštais nerodysime. Nemandagu.

  O Živilė Pinskuvienė lai eina karjeros laiptais. Ji jau čia, Širvintose, išsisėmė ir jaučiasi, kad prasideda visokios nesąmonės. Sutvarkė miesto išorę. Ačiū. Bet dabar miesto laukia nauji iššūkiai, nauji tikslai. Keičiantis situacijai įmonės keičia direktorius, ir ne dėl to, kad jie blogai dirbo, o dėl to, kad pasikeitus aplinkybėms, nauji vadovai turi tam geresnių gebėjimų. Tas pats ir čia. Miestui reikia naujų žmonių, naujų idėjų, naujų veikimo metodų. Kažkada didžiavomės, kad esame lyderiaujantys projektais ir kalėdine eglute, o štai dabar Molėtai aplenkė ne tik inovatyvių įmonių plėtra, atlyginimais, bet ir, kaip šiandien paaiškėjo, net jų eglutė užėmė aukštesnę vietą. Simboliška…

  Nemanau, kad būtinai naujas vadovas turi būti iš esamos opozicijos (ten savos bėdos). Bet pokyčių reikia

 8. pastebejimas parašė:

  lesos pacios neateina, jas reikia dar gauti, o kur tie skurdus gyventoaji, jeigu masinos netelpa kiemuose, didziausi namai statomi. Vadinasi, zmones gerai gyvena ir mere labai rupinasi jų gerbūviu. O kad kai kas nenori girdeti tiesos ir ziurėti į gerus darbus rajono zmonems tai yra faktas. Vien is anoniminiu pviduriavimu matosi kiek visokios bjaurasties pripilta.

 9. ATSAKYMAS parašė:

  Kitų vadovų vadovavimo laikais nebuvo dešimtimis milijonų Eur gauta lėšų. Bet lėšos buvo naudojamos efektyviai ir ūkiškai,. ir pasiekdavo paprastus rajono gyventojus. Tuo metu buvo materialinė atsakomybė.
  Merei tikrai nepavydžiu, nes nėra ko.Tik tegul jinai atsistoja ant žemės ir pamato žmones, kurie gyvena ir dirba Širvintų rajone, išklauso jų nuomonės, priimant sprendimus tegul diskutuoja su jais, tegul atsižvelgia į jų skurdų gyvenimą,. pripažįsta savo klaidas. Daugiau turėtų suteikti pagalbos žmonėms..
  Bet jeigu žiūrėtų tik rajono gyventojus, niekas nežinotų jos Lietuvoje. Matomai jos svajonė – PASIRODYTI.
  Ir jeigu dirba vien dėl reitingų, tai visai neįdomi jos darbinė veikla.
  Kai kas negali pakęsti teisybės, matosi iš komentarų. Esame labai ramūs ir mokame kultūringai bendrauti ir matyti realią padėtį rajone.

 10. to pensininkas parašė:

  Nervus labai ramina ramunelių arbata. Išgerkite didesnį kiekį, gal akyse prasvies.

 11. diana parašė:

  Sveikinimai merei! Kai kas jau alpsta pavydėdamas.
  Nė vienas vadovas iki šiol nebuvo tiek pasiekęs.

 12. PENSININKAS parašė:

  Tik tokį įvertinimą gavo, keista. Tiek reklamavosi: į šventes kvietėsi po 5 dainininkus, pati scenoje šoko, pastatytas prabangus sporto centras (pažymėtina, kad rajone yra apie 40 proc. gyventojų, ,kurie gyvena žemiau skurdo ribos, daug dar gyventojų neturi butuose vandens, kanalizacijos, nekalbant apie Širvintų ligoninės materialinę padėtį), ruošė savo fotosesijas, klipus. O kiek išleista leidinių, kuriuose vyrauja Pinskų šeimos nuotraukos. Su Šventėmis sveikinimai net du, vienas sveikinimas nuo Živilės, kitas nuo šeimos. Koks tiklsas – reklama (lėšos matomai gautos nuo Senelio Šalčio, neuždirbtos).
  Kiek reikia pralaimėti teismo bylų su rajono gyventojais,kad gauti tokį įvertinimą?

 13. ? parašė:

  Ką reiskia jūs ir mes????

 14. Dainius Graužinis parašė:

  Jūs turėtumėte džiaugtis, kad yra žmonių, kurie priešinasi Pinskų populiarumo kilimui. Ką mes visi darysime, kai jie išeis į didžiąją politiką? Kaip rajonas be jų išgyvens? Niekaip. Viskas sugrius. Negalima tokių žmonių paleisti. Jokiu būdu!

 15. tik nuomone parašė:

  Tokios informacijos nereikia viesai skelbti, nes visokius smeizikus ir pamazgu pilstytojus istiks sirdies priepuolis is pavydo.

Comments are closed.

scroll to top