Taryboje ir vėl dominuoja Vėžiai. Tačiau joje ir vėl nėra nė vieno Jaučio

Astrosofa.com iliustr.

Antradienį oficialiai startavo 2023-2027 metų Širvintų rajono savivaldybės tarybos kadencija. Taryba dirbs naujomis sąlygomis – nors išrinktų narių skaičius liko tas pats – 21, tačiau esminis skirtumas yra tas, kad tiesiogiai išrinktas meras nebėra Tarybos narys, nors jis ir pirmininkauja Tarybos posėdžiams. Nebūdamas Tarybos narys, posėdžio pirmininkas nebalsuoja už sprendimus.

Prisiekusi naujoji Širvintų rajono taryba, galimas dalykas, iki kadencijos pabaigos nueis pakitusia sudėtimi. Kalbant apie šiuo metu esančią sudėtį, vyriausias tarybos narys yra regionininkas Remigijus Bonikatas (70 m. 10 mėn.), jauniausia – jo kolegė Janina Pažusienė (32 m. 5 mėn.).

Tarybos narių iki 24 metų ir tų, kam būtų 75 ar daugiau, šioje Širvintų rajono savivaldybės taryboje nėra. 25-34 metų sulaukė 1 tarybos narys, 35-44 metų – 3, 45-54 metų – 10, 55-64 metų – 3, 65-74 metų – 4.

Tarybos nario pareigų atsisakius dviems politikėms, kurios vadovaus Administracijai, dar labiau pasikeitė tarybos sudėtis. Jas pakeitus vyrams, šių dabar taryboje yra 13, o moterų – 8.

Ir pabaigai, apie žvaigždes.

Šioje Širvintų rajono savivaldybės taryboje nėra tik po Jaučio ženklu gimusių politikų. Vieninteliai savo ženklų atstovai yra Simas Buinickas (Ožiaragis), Marija Gudonienė (Žuvys), Darius Paliukėnas (Šaulys), Rasa Tamošiūnienė (Liūtas) ir Egidijus Dragūnaitis (Svarstyklės).

Rimas Stepaitis ir Romas Zibalas gimę po Avino, Janina Pažusienė ir Virginijus Kiecorius – po Skorpiono, o Vilma Bartusevičienė ir Julius Jagminas – po Mergelės ženklu.

Virginijus Daugėla, Kęstutis Jasevičius ir Saulius Voveris pagal Zodiako horoskopą yra Dvyniai, o Živilė Jankauskaitė-Turkmen, Vytautas Kalesnikas ir Virginijus Sarpauskas – Vandeniai.

Daugiausiai tarybos narių – 4 – yra Vėžiai. Po šiuo ženklu gimę Remigijus Bonikatas, Anna Kuznecovienė, Jolita Pažusienė ir Alytė Skeberienė.

Jei pažvelgsime į ankstesnę Širvintų rajono tarybą, tai ir joje tarp pradėjusių darbą daugiausia buvo gimusių po Vėžio ženklu – 5. O nebuvo Jaučio, Liūto, Svarstyklių ir Ožiaragio. Vėliau Svarstyklės atsirado, kai Tarybon atėjusią Rimą Jasevičienę, gimusią po Žuvų ženklu, pakeitė Marijanas Bylinskis.

Kaip matome, antrą kadenciją Jaučiai į mūsų rajono tarybą nepatenka. Gal ir neatsitiktinai: kaip žinia, jie aria, o ne vadelioja…

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 21 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)

1 Atsakymas į "Taryboje ir vėl dominuoja Vėžiai. Tačiau joje ir vėl nėra nė vieno Jaučio"

  1. Barbora parašė:

    Įdomus straipsnis. Ačiū autoriui.

Comments are closed.

scroll to top