Prisiekė 2023–2027 m. kadencijos Širvintų r. savivaldybės tarybos nariai ir merė Živilė Pinskuvienė

Regaliją Ž. Pinskuvienei įteikė, apie didelę atsakomybę ir pareigos jausmą kalbėjo ilgametis Tarybos narys, „Auksinės krivūlės riterio“ nominantas, gydytojas Rimantas Jonas Kadžys.

Antradienį Širvintose įvyko pirmasis naujai išrinktos 2023–2027 m. savivaldybės tarybos posėdis.

Širvintų rajono savivaldybės Nr. 48 rinkimų komisijos pirmininkei Jūratei Meškutavičienei pristačius savivaldos rinkimų rezultatus, prisiekė 19 iš 21 naujosios kadencijos Tarybos narių.

Priesaiką gerbti ir vykdyti Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai ir garbingai atlikti savo pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių savivaldybės gyventojų teises ir viešuosius interesus davė: Vilma Bartusevičienė, Simas Buinickas, Virginijus Daugėla, Egidijus Dragūnaitis, Marija Gudonienė, Julius Jagminas, Živilė Jankauskaitė-Turkmen, Kęstutis Jasevičius, Vytautas Kalesnikas, Virginijus Kiecorius, Anna Kuznecovienė, Janina Pažusienė, Jolita Pažusienė, Virginijus Sarpauskas, Alytė Skeberienė, Rimas Stepaitis, Rasa Tamošiūnienė, Saulius Voveris, Romas Zibalas.

Trečiajai iš eilės kadencijai atstovauti Širvintų rajono gyventojams, sąžiningai atlikti pareigas prisiekė ir trečiajai mero kadencijai tiesioginiuose rinkimuose išrinkta, 80,21 proc. rinkėjų balsų pasitikėjimą gavusi Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Jai rajono valdžios simbolį – mero regaliją – įteikti buvo pakviestas ilgametis, 5 kadencijas dirbęs Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys, Šimtmečio širvintiškis, Lietuvos šaulių sąjungos narys, gerbiamas gydytojas, už nuopelnus savivaldai apdovanotas Lietuvos savivaldybių asociacijos „Auksinės krivūlės riterio“ ženklu Jonas Rimantas Kadžys. Įteikęs regaliją jis sakė, jog tai nėra tik kaklo papuošalas, bet didelė pareigos ir atsakomybės našta, kurią įpareigoti nešti tiek Tarybos nariai, bet labiausiai – meras, žmogus, esantis priekyje.

Antrojoje posėdžio dalyje, susirinkusiesiems atsikvėpus ir pasiklausius solistės Evelinos Sašenko ir pianisto Pauliaus Zdanavičiaus muzikinio sveikinimo, Širvintų r. savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė pristatė teikiamą mero pavaduotojo kandidatūrą.

„Su nuoširdžiausia padėka ir geriausiais jausmais 2019–2023 m. kadencijos vicemerei Janinai Pažusienei, pradedame naują etapą, naują kadenciją, naujus darbus ir svarbius pokyčius, kuriems pasiekti labai svarbus ir žmogiškasis faktorius. Sveikatos apsauga, socialiniai reikalai ir viešoji tvarka – šios svarbios ir plačios sritys visų pirma reikalauja didelės ir jautrios širdies. Mano pasirinkimas – žmogus – ne iš politikos, bet išmanantis ir patyręs, kaip iš tiesų veikia sistema, kokios yra jos spragos, kokios vyrauja problemos. Neslėpsiu, kad mano apsisprendimą iš dalies nulėmė ir iš rajono gyventojų girdimi geriausi atsiliepimai. Šiandien su džiaugsmu noriu pristatyti šiltą, protingą, jautrią moterį, turinčią medicininį slaugos ir akušerijos bakalauro diplomą, studijas universitete tebetęsiančią, dabar jau buvusią Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotoją Laimą Versekėnaitę“, – sakė Ž. Pinskuvienė.

19 Tarybos narių balsavus už, Laima Versekėnaitė buvo vienbalsiai patvirtinta naująja Širvintų r. savivaldybės vicemere, o Živilė Pinskuvienė susirinkusiesiems pristatė ir visą politinio (asmeninio) pasitikėjimo komandą, kurią, kaip pati su šypsena sakė, „kiek netikėtai vėl sudaro vien moterys“.

Administracijos direktoriaus pareigas, kaip ir dvi kadencijas iki šiol, eis dešinioji Ž. Pinskuvienės ranka – Ingrida Baltušytė. Administracijos direktoriaus pavaduotoja skiriama Dovilė Audėjūtė. Pagalbinį korpusą sudarys patarėjos Aušrinė Miliukaitė-Janovskienė, Laura Jakutytė, Rūta Girnytė-Paknienė, padėjėja Vaida Valkauskienė, tarybos sekretorė Augustė Meilūnienė.

Naujos kadencijos moteriška Savivaldybės vadovių komanda

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 21 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)

5 Atsakymai į “Prisiekė 2023–2027 m. kadencijos Širvintų r. savivaldybės tarybos nariai ir merė Živilė Pinskuvienė”

 1. 159 parašė:

  Ramu ir gera, kad turime tokią merę.
  O pavyduoliai tegul valerijonus perkasi.

 2. Anonimas parašė:

  Gaila, kad opozicija tokia silpna. Beje, o fredi isrinko?

 3. Aldona parašė:

  Mūsų rajone tik vienas žmogus, kuris įvedė šeimyninę rangą, nori būti meru.
  Žmonės tikisi, kad 2023 m. bus darbingi. Kadangi 2022 m. buvo skirti reklamai. Visai savivaldybei ir seniūnams buvo duota užduotis, kad merė būtų ta pati.
  O dabar, ponios, į darbą. Atidžiai skaičiuokite biudžeto pinigus.
  Laimai nustiko, kad iš Vilniaus. Tokie staigūs karjeros laiptai. Padirbėjus Širvintose nuo 2022 m. balandžio 1 d. iki šių metų Širvintų PSPC slaugytoja-padejėja.
  Ne paslaptis ir DU skirtumas žymiai didelis. SĖKMĖS!
  .Rajono gyventojai tikisi daug naudingų darbų iš merės komandos.
  Stebėsime, žiūrėsime.

 4. birute parašė:

  o taip kaip kas pūtesi, tai norėjo uzimti meres vieta, bet va nepavyko, kitaip net but negalejo, tai dabar vis pyksta ir pyksta ir visaip negraziai pyksta

 5. karola parašė:

  Labai viskas iškilminga.

Comments are closed.

scroll to top