Oficialu: Živilės Pinskuvienės pažadai rinkėjams – geriausiai vykdomi visoje Lietuvoje

Taip mano nuo 2014 metų politikos stebėseną vykdantis tinklas „Žinau, ką renku“, kuriame dalyvauja jauni žmonės iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. „Žinau ką renku“ siekia, kad Lietuvos politikai būtų atskaitingi rinkėjams. Piliečiai skatinami sąmoningai dalyvauti viešajame gyvenime ne tik prieš rinkimus, bet ir po jų.

„Žinau ką renku“ dažnoje savivaldybėje prieš ankstesnius rinkimus organizavo debatus tarp kandidatų, o po rinkimų – viešas diskusijas su išrinktais politikais. Pavyzdžiui, per 2019 metų savivaldybių tarybų ir merų rinkimus buvo surengti debatai 57 savivaldybėse.

Dabar pirmą kartą Lietuvoje komanda „Žinau ką renku“ pradėjo merų veiklos stebėseną ir pakvietė prisiminti, ką kandidatai žadėjo prieš rinkimus ir kaip sekėsi įgyvendinti jų pažadus. Komanda taip pat vertino, ar jie apskritai patikrinami ir pamatuojami.

Savo stebėsenos rezultatus „Žinau ką renku“ paskelbė visuomenei.

Mums, Širvintų rajono savivaldybės gyventojams, turėtų būti įdomus tas faktas, kad dabartinė savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė komandos „Žinau ką renku“ pripažinta kaip geriausiai priešrinkiminius pažadus įvykdžiusi savivaldybės vadovė Lietuvoje.

Atliktos stebėsenos duomenimis, merė Živilė Pinskuvienė įvykdė 97 proc. prieš 2019 metų savivaldybių rinkimus duotų pažadų.

Širvintų rajono savivaldybės merė tėra viena iš keturių moterų, kurios šiuo metu užima merės pareigas Lietuvos savivaldybėse.

Tarp visų stebimų ir įvertintų merų Živilė Pinskuvienė aplenkė į penketuką taip pat patekusius Kauno, Prienų ir Šakių rajonų merus, taip pat Klaipėdos miesto merą.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 20 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

1 Atsakymas į "Oficialu: Živilės Pinskuvienės pažadai rinkėjams – geriausiai vykdomi visoje Lietuvoje"

  1. mu mu le le parašė:

    valio mūsų merei, tegul pavyduoliai paverkia 🙂

Comments are closed.

scroll to top