Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi: „Žinau, ką renku“ kviečia į priešrinkiminius debatus Širvintose

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ vasario 24 d. 18 val. Širvintų kultūros centre (Igno Šeiniaus g. 4, Širvintos) organizuoja kandidatų į mero postą debatus.

Širvintų gyventojai kviečiami nemiegoti prieš rinkimus ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams į merus.

„Žinau, ką renku“ veikia nešališkai, tad debatuose kviečiami dalyvauti visi kandidatai į merus. Savo dalyvavimą patvirtino šie kandidatai: Marijan Buinickas (Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga), Živilė Pinskuvienė (Lietuvos regionų partija), Virginijus Sarpauskas (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai). Debatus moderuos lrytas.lt žurnalistas Tadas Ignatavičius.

Artėjant 2023 m. savivaldos rinkimams Širvintų rajono savivaldybės gyventojai galės rinktis iš 5 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

„Norint išsirinkti labiausiai tinkamą kandidatą užimti mero postą reikia pasiruošti – sugalvoti bent 3 argumentus, kodėl už jį balsuoju. Kaip sakoma: „kaip pasiklosi, taip išsimiegosi“, – sako renginio organizatoriai.

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra Jums tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į merus diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums, kurie bus įrašyti.

Užduoti klausimus kandidatams ir palyginti juos pagal turtą, išsilavinimą, mokamas kalbas ir kitą jau dabar galima specialioje rinkimų platformoje https://rinkimai.zinaukarenku.lt/

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. 2023 m. iniciatyvos veiklą įgyvendinti padeda Aktyvių piliečių fondo projektas, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Daugiau informacijos apie renginį: https://rinkimai.zinaukarenku.lt/ bei https://www.facebook.com/events/1332625630921283/

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.67 (3 įvert.)

6 Atsakymai į “Kaip pasiklosi, taip išsimiegosi: „Žinau, ką renku“ kviečia į priešrinkiminius debatus Širvintose”

 1. cirkas parašė:

  dar ir kiškutis zuikutis prisidejo
  cha cha

 2. :) parašė:

  Kiškutės zuikutės :))

 3. to Aldona parašė:

  Labai prytariū, o as noriū balsoti uz pona Astika, o koks jo nūmiaris?

 4. Aldona parašė:

  Ko ten eiti į debatus Širvintose. Ir taip viskas aišku nuo 2015 metų vienas ir tas pats žodis AŠ. Metinėse veiklos ataskaitose apie 40 kartų parašyta vardas, pavardė Živilė Pinskuvienė.
  Norėčiau sužinoti, dėl ko, kokiais tikslais, kandidatė Živilė Pinskuvienė pastačius stendą su savo nuotrauka Ukmergės mieste. Gal dirba Ukmergėje?

 5. rinkėja parašė:

  Būtinai dalyvausiu ir būtinai paklausiu. Tik ar bus ko klaust?

 6. Anonimas parašė:

  o kodel tik 3, kur dar 2????????

Comments are closed.

scroll to top