Ar N. Tuškevičienės skolas apmokėsime visi?

Po to, kai „Širvintų kraštas“ parašė apie 2016 m. Širvintų rajono savivaldybės ir merės ataskaitos metu gyventojų iškeltą klausimą dėl internetinio naujienų portalo direktorės ponios N. Tuškevičienės, kuri net ir po teismo sprendimo vis dar tebegyvena tremtiniams skirtame būste, redakcija sulaukė pranešimo apie tai, kad minėta gyventoja esą turi nemaža įsiskolinimų už komunalines paslaugas. Paprašėme UAB Širvintų komunalinio ūkio, UAB „Širvintų šiluma“ ir Širvintų rajono savivaldybės administracijos patvirtinti arba paneigti informaciją apie įsiskolinimus ir pasiteiravome, kokių priemonių yra imamasi.

UAB „Širvintų šiluma“:

– Patvirtiname, kad minėta gyventoja turi įsiskolinimų už teikiamą šiluminę energiją ir karštą vandenį. UAB „Širvintų šiluma“ dėl skolos priteisimo kreipėsi į Širvintų rajono apylinkės teismą. 2017 m. kovo 2 d. teismas priėmė įsakymą išieškoti iš skolininkės N. Tuškevičienės susidariusią skolą su delspinigiais. Teismo įsakymas yra įsiteisėjęs ir perduotas vykdyti antstoliams.

UAB Širvintų komunalinis ūkis:

– Patvirtiname, kad N. Tuškevičienė turėjo per ilgą laiką susidariusią skolą. Todėl kreipėmės į teismą ir 2017 m. kovo 13 d. sulaukėme Širvintų rajono apylinkės teismo įsakymo, kuriuo vadovaudamiesi išieškosime susidariusią skolą ir susidariusius delspinigius.

Širvintų rajono savivaldybes administracija taip pat informavo, kad patvirtina informaciją apie įsiskolinimus ir tikisi, jog anstoliams pavyks juos išieškoti.

Belieka tikėtis, kad ši gyventoja, save vadinanti „žurnaliste, direktore, redaktore“, kažkada būstą gavusi išskirtinėmis sąlygomis, ir net nesivarginusi mokėti mokesčių, kuriuos mes kiekvienas iš paskutiniųjų stengiamės kas mėnesį sumokėti, vis dėlto susipras, o Savivaldybei ir jos kontroliuojamoms įstaigoms, padedant antstoliams, pavyks susidariusius įsiskolinimus išieškoti, juk priešingu atveju susidariusi kone 1000 Eur skola gali nugulti našta visiems širvintiškiams.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

49 Atsakymai į “Ar N. Tuškevičienės skolas apmokėsime visi?”

 1. va parašė:

  As manau, kad užsakovai, nusižiūrėje auką ir užsake ją apsmeižti ir išsitycioti, sumoka didelius pinigus. Nemanau, kad pinigu „dirbant“ toki darbą truksta.

 2. tikra tiesa parašė:

  Kasrytinis žmonių apdergimas ir apsmeizimas jau tapo norma. Tiesiog šlykstu. Visagalis danguje mato sitą issityčiojimą. Belieka tik melstis, kad gražintu dvasios pilnatvę.

 3. levanarda parašė:

  Nei man rupi sita ponia, nei jos paverkslenimai „skatomiausiame teisingiausiame ES dienorastyje“.

 4. Anonimas parašė:

  Cirkininke ta musu zurnaliste.

 5. antose parašė:

  Kai „visoje vakarų europoje“ „skaitomiausiame“ laikrastyje prirasote nesdamoniu, tai skaitytoju klaidinimo neįžvelgiate, o cia matai klaidinimas??

 6. Zosė parašė:

  Nerašykit nesąmonių, kad kažkieno įsiskolinimai už paslaugas gula ant visų gyventojų pečių, manau nereikia klaidinti skaitytojų ir labai įdomu, kodėl tik 2017 m. kovo mėn. buvo kreiptasi į teismą dėl skolų išieškojimo.

 7. Zosė parašė:

  Nerašykit nesąmonių, kad kažkieno įsiskolinimai už paslaugas gula ant visų gyventojų pečių, manau nereikia klaidinti skaitytojų ir labai įdomu, kodėl tik 2017 m. kovo mėn. buvo kreiptasi į teismą dėl skolų išieškojimo. Savivaldybės skolos atleistiems darbuotojams tai tikrai guls ant visų gyventojų pečių

 8. Anonimas parašė:

  „Teisingas laikrastis“ net prie balandzio 1 poksto prikibo :))
  Ot juokdariai.

 9. rrrėė parašė:

  O kodel niekas nearestuoja savivaldybes saskaitu, kad nevygdo teismo sprendimu?.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+