Viskas, kas daroma, niekur nedings, liks žmonių gerovei

Bet kuris širvintiškis patvirtins, kad šiuo metu mieste labai sparčiai vyksta įvairūs taip miestui reikalingi darbai: tvarkomi šaligatviai, asfaltuojamos gatvės ir įvažiavimai į garažus, statomas pėsčiųjų tiltas per marias ir dar daugybė kitų gerų darbų. Kur pažiūrėsi, ten didžiulis sujudimas. Darbus vykdantys vyrai darbuojasi iki vėlumos, netgi savaitgaliais gatvėse pilna spec. drabužiais vilkinčių darbininkų. Daugumai širvintiškių toks darbų proveržis, nematytas daugybę metų, labai patinka. Žmonės džiūgauja ir dėkoja dabartinei valdžiai, sujudinusiai miestą iš stagnacijos liūno. Atrodo, kad net gamta, matydama darbų spartą, ilgai neskuėjo su šalčiu ir sniegu. Tiesiog leido pradėtus darbus sėkmingai tęsti. 

Deja, kai kam (o visi labai gerai žinome, kam!) tokie darbų proveržiai pasirodo esantys nepriimtini. Piktų užmačių turintys veikėjai su savo parankiniais nepaliaujamai klykauja, kad viskas, kas vyksta Širvintų mieste ir rajone, yra nepataisomas blogis. Kai kurių politikų ar pretenduojančių jais tapti valia rajone kuriamas neigiamas informacinis fonas, o tuo norima pažymėti, jog bet kokia pažanga turi tik negatyviąją pusę.

Įdomu, į kokią vietą tokie rėksniai pasidėjo savo sąžinę, jeigu vietoje baltos spalvos mato juodą? Nepaisant to, jog visi dirbami darbai sukelia tik laikinus nepatogumus, po kurių visiems gyventi bus tik geriau, saugiau ir patogiau, šią akivaizdžią aplinkybę sėkmingai ignoruoja save „politikos skaidruoliais“ laikantys asmenys. Netgi socialinis būstas, kurį galima pavadinti paskutiniųjų 30 metų garsiausiu Širvintų įvykiu, pristatomas kaip niekam tikęs.

Politinėje rajono padangėje visu ryškumu jau ima žybčioti naujos žvaigždės – kandidatai į merus su visažinio aureolėmis. Save nuolat reklamuojantis vienas iš kandidatų skelbiasi įžvelgiantis vis naujus piktnaudžiavimo faktus, aplinkui matantis tik nekompetenciją ir blogį, jaučiasi tik pats sau gražus, išmintingas ir pavyzdingas, visi kiti aplinkui – tik netikšos! Ką reiškia visas šis nuolatinis priekabių ieškojimas prasidėjus rinkimų kampanijai? Ogi tiesiog bandoma manipuliuoti žmonių emocijomis siekiant realybę nudažyti vien tik juodais atspalviais. Juk formuojant kandidato įvaizdį liaupsintojai taikosi į žmonių emocijas. Pirmiausia moterų, kurios jautrios bei emocingos, kurias pirmiausia sujaudins žinia apie „pasibaisėtiną neteisybę“. Pernelyg nesigilindamos į aplinkybes, jos mūru stos už savo herojų, kenčiantį, tačiau nepasiduodantį.

O realybė yra tokia, jog agresyviomis idėjomis gyvenantys, į valdžios Olimpą vėl užkopti besiruošiantys „politikos skaidruoliai“ niekada nėra ir nebus linkę pripažinti savų klaidų. Manipuliuodami faktais bei žmonių emocijomis tokie tariami gelbėtojai, neigdami dabartinės valdžios daromus gerus darbus, kuria sau palankią terpę ir buria apie save nuomonės neturinčius rajono ir miesto gyventojus. Tokie rajono gelbėtojai dar labiau sutirština spalvas, žaidžia žmonių jausmais ir emocijomis, kursto pyktį ir neapykantą merei ir visai valdančiai daugumai.

Viskas, kas daroma, niekur nedings, liks rajono ir miesto žmonių gerovei. Tas laikinas nepatogumas užgožia daromų darbų vertę. Mąstantys žmonės tai supranta ir tuo džiaugiasi, nemąstantys pasiduoda tariamų gelbėtojų įtakai.

K. A.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Viskas, kas daroma, niekur nedings, liks žmonių gerovei”

 1. vasia parašė:

  opozycija pas mus labai slipna, jeigu gau 3-4 vetas, tai jems is uzteks

 2. rozalinda parašė:

  Terese, pasirasau po kiekvienu jūsų zodziu!

 3. Teresė parašė:

  Apmaudu dėl tų niekingų veikėjų, labai nesavikritiškų ir labai ambicingų.Išlenda kaip pilypai iš kanapių ir rėkauja. Stebiesi, kaip galima būti savo kraštui tokiais priešais ir blogio linkinčiais Bet visgi norisi tikėti rajono žmonių sveiku mąstymu – šitiek darbų per kadenciją nuveikė ši valdžia, o kiek dar nuveiks, jei jais vėl pasitikės… Antraip – vėl ilgi metai stagnacijos- „nėra pinigų“…

 4. birute parašė:

  taip skaniai prisikvatojau is varnalesu siandien, taip buvau pasiilgus

Comments are closed.

scroll to top
+