Opozicija į sceną meta naują juokdarį?

Rodytųsi, vasara – atostogų metas. Tačiau Širvintose gyvenimas aktyvus. O ir politikoje yra įdomybių.

Štai sulaukėme savo skaitytojos Rasos komentaro apie paskutinį Savivaldybės tarybos posėdį.

Nauja kadencija – naujas šou. Tai yra, panašiai kaip kokiam realybės šou – į sceną bando įžengti naujos „žvaigždės“. Pasiklausius pagalvoji, ar čia pats žmogus taip sugalvoja, ar tiesiog jam iš pašonės kažkas pataria, pastūmėja į tą sceną. Nes absurdo tikrai netrūksta.

Štai kad ir paskutinis Savivaldybės tarybos posėdis. Beje jį stebėjau tiesiogiai, o paskui dar ir pasiklausiau garso įrašo. Pirma į galvą šovusi mintis – praėjusią kadenciją „šaukiantį-rėkiantį“ Vidmantą Mateiką pakeitė „valstietė“ Alytė Skeberienė. Jos noras pasirodyti ir užduodami klausimai tiesiog stebina.

Štai tvirtinant strateginį veiklos planą Tarybos narė klausia, kodėl padidėjo biudžeto suma Savivaldybės administracijos atlyginimams. Jai atsakoma, kad didėjo minimalus atlyginimas ir buvo pakeistas Valstybės tarnybos įstatymas. Tik ar tokių dalykų politikai gali nežinoti? Pas mus Širvintose, pasirodo, gali. Ir nei kiek nesigėdi garsiai apie tai prabilti.

Aišku, kad tiesioginis eteris yra puiki galimybė parodyti, kad rūpiniesi žmonėmis. Tik ir antras šios Tarybos narės mėginimas buvo nesėkmingas.

Svarstant, ar atleisti UAB „Širvintų vandenys“ nuo žemės nuomos mokesčio A. Skeberienė ir vėl turi klausimų. Gal ši įmonė remia šventes ir renginius? Pasirodo, neremia. Ech… nepasisekė.

Ką gi, trečias bandymas – o gal jai įsiskolinimų turi UAB „Širvintų šiluma“?

Apie tai A. Skeberienė tikriausiai jau buvo pasiskaičiusi arba supažindinta greta sėdinčio šilumos ūkio klausimų „eksperto“ bendraminčio „valstiečio“ Vyto Šimonėlio. Ir… bingo! Taip, UAB „Širvintų vandenys“ direktorius patvirtina tai, kad minėta įmonė yra skolinga.

Tik sumanesnės išvados iš to atsakymo poniai A. Skeberienei taip ir nepavyko suregzti. Jos pasiūlymas išsireikalauti skolų ir tada sumažinti vandens kainą gyventojams bent kiek tai suprantantiems sukėlė nuostabą ir juoką. Gal net pats V. Šimonėlis nusivylė tokiu prie savo sąrašo prisišliejusios naujokės ėjimu. Juk visi seniai žinome, kad vandens ir šilumos kainas nustato Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija.

Man patiko, kad į tokius nevykusius išsišokimus ramiai ir tolerantiškai reagavo posėdžiui vadovavusi merė Živilė Pinskuvienė. Ji pasakė, kad nieko tokio, Tarybos nariai gal kada nors sužinos, ką sprendžia Taryba.

O mums, rajono gyventojams, labai norėtųsi, kad Tarybos nariai vis tik mokėtų ir suprastų. Juk Tarybą rinkome tam, kad atstovautų mūsų interesus, o ne tuščiai klausytų savo vyrų iš dešinės.

Su pagarba, Rasa J.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

27 Atsakymai į “Opozicija į sceną meta naują juokdarį?”

 1. fanera parašė:

  Patinka man tokie išjausti ir atviri pamąstymai.

 2. Anonimas parašė:

  Na taip.

 3. Tomukas parašė:

  nereikia taip jautriai reaguoti i kazkieno nuomone, tarybos nariai yra viesi, teks priprast ir susitaikyt su ivairiomis nuomonemis…..

 4. to Teresė parašė:

  Pritariu. Ir dar uz kritiką padėkoti turetų politikas.

 5. Teresė parašė:

  Nuomonė yra nuomonė, jos neįmanoma paneigti. Kas ir būtų, jei žmonės negalėtų rašyti ir sakyti to, ką mano, kaip supranta tą ar kitą dalyką…

 6. Pyktį parašė:

  Pyktį tai žinokit man išsigydyti lengviau, nei Rasoms ir Juozams durnumą. Arba žurnalistų padlaižiavimą. Arba lindimą subinėn. Čia žinokit nei pienu, nei česnaku nepagydoma…

 7. pries tai rasiusiam parašė:

  Nepykite taip labai. Išgerkite virinto pieno su česnakais. Šio gėrimo skonis tikrai patiks ne kiekvienam, tačiau pienas su česnakais turi be galo daug gydomųjų savybių ir gali padėti turint įvairių sveikatos negalavimų, pradedant skrandžio problemomis, baigiant pykčio ligomis.

 8. Gyventojai parašė:

  Gyventojai turi teisę reikšti nuomonę, bet laikraštis tiesos neatitinkančios onfo negali spausdint. Bet koks čia laikraštis. Vietoj šikpopieriaus lauko tūlike

 9. to Gyventojų nuomonė? parašė: parašė:

  Jupiteri, tu pyksti, vadinasi, esi neteisus.

 10. pffff parašė:

  o ka cia paneigti???? gyventojai turi i teiste teiksti viesai nuomone apie viesus asmenis, tokia viesumo kaina

 11. jo parašė:

  Stebiuosi ponios Rasos drąsa, as nesugebėčiau taip pasakyti, kad karalius nuogas. Tiesiog širvintiškiai pamažu išsivaduoja iš provincialumo ir drasiai reiškia savo nuomonę.

 12. Valei parašė:

  …tai daug apie jus pasako…

 13. vale parašė:

  Visada su malonumu skaitau šitą laikrastį.

 14. Gyventojų nuomonė? parašė:

  Brūdų brūdas šitas laikraštis su savo pseudo „gyventojų nuomonėm“. Gavot užsakymą iš aukščiau apdrėbt opoziciją ir ėmėtės savo darbelių? Žiūrėsim kaip šiknos vyniosis kai reiks paneigt šitą nesąmonę…

 15. to tikiuosi parašė:

  Ta rubrika veikia senų seniausiai. Jei pažiūrėtum tai rastum šimtus straipsnių.

 16. Tikiuosi parašė:

  tikiuosi, jog atsiradusi si rubrika gyventoju nuomone ir toliau bus aktyvi, nes tikrai patiko

 17. kiniskasis ratilis parašė:

  Man visuomet labai patinka skaityti gyventoju nuomones apie viska ir ne tik karsto naujenose.

 18. juolab parašė:

  juolab kad naujas juokdarys pats demesio troksta, tai prasom 🙂 nesvarbu kad neigiamas, svarbu demesys, to ir siekia nesamoniu klausinejant

 19. tiesiog parašė:

  tiesiog yra viesas asmuo, kas ka nori, tas ta sako ir raso apie ji. Ko cia piktintis? Tiesiog nesuprantu.

 20. Saulius parašė:

  Ateina su spargalgytem, simonis pabaksnoja ka klaust, ir prskaito be suvokimo, ka padarysi, yra kaip yra

 21. o jei parašė:

  o man patiko………………..

 22. visi gerai žinom parašė:

  Širvintose tik Živkės užduodami klausimai yra kupini Visatos išminties.

 23. Apgailėtina parašė:

  Patiems žurnalistams nejuokinga kurti tokius straipsnius? 😀 Nesižeminkit jau taip, atraskite nors kiek orumo 🙂

 24. to paskutiniam parašė:

  Labai taiklus komentaras 🙂

 25. paskutiniam parašė:

  dar pamirsote prideti, pilietiskas gyventojas pastebejo, todel atsiunte mums paklausima, gyventojai pastebejo, todel informavo teisingaji 😀 😀 😀

 26. pries tai rasiusiam parašė:

  O kas cia ypatingo? Juk teisinguose laikrasciuose nuolat pradedama „sulaukeme skaitytojo laisko“, „mums paskambino sunerimes skaitytojas“ ir pradedama obliuoti kas nors is valdancios daugumos pagal grafika. Ar tik teisinga laikrasti skaito skaitytojai?

 27. Nu ir lygis parašė:

  Prieš kelias dienas spausdinosi vienas priedurnis valstybės tarnautojas Vilniuje, dabar beveik tuo pačiu klausimu Rasa J. Kas sekantis ir kieno vardu bus straipsnis…

Comments are closed.

scroll to top
+