Kas svarbiausia mūsų sveikatai rugpjūtį? Pataria, ką įsigyti pigiau „Eurovaistinėje“

Nuo šiol „Eurovaistinė“ kas mėnesį klientams pristato naujassveikas kainas – bent 10 aktualiausių mėnesio prekių už mažą kainą ir dvi prekių kategorijas su nuolaidomis, kurias gyventojai kasdien galės įsigyti visose „Eurovaistinėse“. Visas dėmesys skiriamas aktualių nereceptinių vaistų, maisto papildų ar grožio prekių kainoms.

Kuo namų vaistinėlę verta pasipildyti rugpjūtį?

Rugpjūtis, kaip ir kiekvienas mėnuo, yra lydimas skirtingų sveikatos problemų ir iššūkių. „Eurovaistinės“ vaistininkė Toma Gečienė įvardija, su kuo šį sezoną pacientai susiduria dažniausiai:

„Rugpjūtį vis dar aktualūs tie patys vasaros iššūkiai kaip vabzdžių įkandimai, dehidratacija per karščius, įvairios traumos užsiimant aktyviomis veiklomis. Tačiau vasarai skaičiuojant paskutines dienas, į vaistines užsuka vis daugiau peršalusių pacientų, kuriuos jau pradeda kamuoti peršalimo ar gripo ligos, gerklės skausmai. Tai dažnu atveju gali byloti ir apie nusilpusį žmogaus imunitetą, kadangi dažnai vasarą išsiderina mūsų ritmas ir prarandame įprotį sąžiningai vartoti vitaminus. Tad norint į rudenį įžengti stipriems, patariama jau dabar pradėti rūpintis imunitetu“, – pataria vaistininkė Toma Gečienė.

Peršalti vasarą – įmanoma. Vasarą ligos niekur nepabėga, todėl šį sezoną, kaip ir bet kurį kitą, galima susirgti peršalimo ligomis arba gripu. Tokiais atvejais vaistinis preparatas GRIPEX THERMAL gali padėti numalšinti tokius simptomus kaip karščiavimas, šaltkrėtis, galvos, gerklės, raumenų, kaulų bei sąnarių skausmai.

Gerklės skausmas. Vasarą gerklės skausmas gali atsirasti tiek dėl peršalimo ligų, tiek pašalus gerklę dėl temperatūrų kaitos lauke ir patalpose. Vaistinis preparatas INOVOX HONEY LEMON yra skirtas vietiniam gerklės ir burnos ertmės uždegiminių būklių kaip paraudinimas ar patinimas gydymui, taip pat gali palengvinti gerklės skausmą.

Vasara – traumų metas. Užsiimdami aktyviomis veiklomis galime pasitempti sąnario raiščius, raumenis, sausgysles, patirti kūno dalių sumušimus. Vaistinis preparatas VOLTAREN EMULGEL gali būti vartojamas raumenų ir sąnarių sužalojimų sukeltam skausmui malšinti ir uždegimui slopinti.Taip pat normaliai sąnarių būklei palaikyti galima vartoti VERSAN SHOTS.

Vabzdžių įkandimai. Jeigu žmogų užklupo odos niežėjimas, sukeltas dermatozės, dilgėlinės, vabzdžių įkandimų, nudegimo saulėje arba paviršutinio odos nudegimo (pirmojo laipsnio), tokiais atvejais patinimą ir niežėjimą numalšinti gali vaistinis preparatas GRIVIX.

Metas ruošti imunitetą rudeniui.Vasarą nestiprinusiems savo imuniteto vaistininkė rekomenduoja tai pradėti daryti dabar. O imunitetui stiprinti patariama vartoti FJØRD STRONG žuvų taukus OMEGA-3, o vaikams – OLVEL GUMMIES KIDS IMMUNO.

Dehidratacija. Esant karštiems orams, mes daugiau prakaituojame, o ypač užsiimdami aktyvia fizine veikla. Taip organizmas netenka mikroelementų, kuriuos labai svarbu atstatyti, norint palaikyti hidrataciją, išvengti mėšlungių ir nuovargio. Dėl to patariama reguliariai vartoti tokius mineralų kompleksus kaip BIOMAGNIS 300mg + BIOKALIS 300mg arbaCA MG ZN D.

Primename, kad įdėmiai perskaitytumėte pakuotės lapelį ir vaistą vartotumėte, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai; Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku; Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt. Maisto papildas neturėtų būti naudojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbi įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Užs. Nr. 129

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top