Vileikiškių darželis perkeltas į naujas patalpas

Vileikiškių darželio grupėje

Vileikiškių darželio grupėje

„Norint kaimiškose vietovėse padėti jaunoms šeimoms, sprendimą galima surasti. Geras pavyzdys – Vileikiškiai, kur kartu su bendruomene surasta išeitis ir 14 darželyje ugdomų vaikučių perkelti iš senojo darželio į privačiame name pritaikytas patalpas, kur mažųjų laukia jauki, saugi, šilta aplinka ir tinkamos sąlygos,“ – sakė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, kai gegužės 8 d. buvo atidaryta nauja darželio grupė Vileikiškiuose.

Priminsime, kad kovo 17 d. vykusiame Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas „Dėl leidimo Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijai išsinuomoti patalpas“, kuriuo taryba nusprendė leisti gimnazijai išsinuomoti patalpas Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos Vileikiškių ikimokyklinio ugdymo veiklai vykdyti.

Sprendimas ieškoti naujų patalpų Vileikiškių darželiui buvo priimtas po to, kai Vilniaus apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba uždraudė eksploatuoti Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos Vileikiškių ikimokyklinio ugdymo skyriaus pastatą (toliau – Vileikiškių ikimokyklinio ugdymo skyrius) dėl pasenusios ir nesaugios šildymo sistemos. Apskaičiavus naujos šildymo sistemos įrengimo sąmatą, paaiškėjo, kad ji siektų preliminariai apie 10 000 Eur. Darželis šeimoms, gyvenančioms Vileikiškiuose, yra labai reikalingas, ir Savivaldybės vadovių teigimu, šių lėšų Savivaldybės biudžete būtų surasta, tačiau susitikus su Vileikiškių darželį lankančių vaikučių tėvais, bendruomenė iškėlė klausimą, ar ūkiškas būtų toks sprendimas. Žmonės siūlė geriau ieškoti tinkamesnių patalpų darželio veiklai vykdyti. Kalbėta apie tai, kad dabartinis darželio pastatas yra labai prastos būklės, pūvančios pertvaros, pelėsis, todėl pakeista šildymo sistema būtų tik trumpalaikis problemos sprendimas.

Vileikiškių darželio grupėje

Vileikiškių darželio grupėje

Vileikiškių darželio grupėje

Vileikiškių darželio grupėje

Vileikiškių darželio grupėje

Vileikiškių darželio grupėje

Vileikiškių darželio grupėje

Vileikiškių darželio grupėje

Kadangi Širvintų rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančių, laisvų ir tinkamų patalpų, į kurias būtų galima perkelti Vileikiškių ikimokyklinio ugdymo skyrių nėra, nutarta ieškoti privačių patalpų. Įvertinus kelis variantus, darželio patalpos perkeltos į privatų pastatą.

Merė Živilė Pinskuvienė džiaugėsi, kad sprendimas, priimtas kartu su bendruomene, leido surasti geriausią variantą. Vaikai turi būti ugdomi saugiose patalpose, jaukioje aplinkoje.

Šaltinis: sirvintos.lt informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

11 Atsakymų į “Vileikiškių darželis perkeltas į naujas patalpas”

 1. Anonimas parašė:

  Saunuoliai.

 2. gelvoniškė parašė:

  Gelvonuose darželis jau nuo rugsėjo sėkmingai dirba.

 3. tutis parašė:

  komunarai turetu visa tai apskust…………………….

 4. Ieva parašė:

  Puikiai tvarkotes, saunuoliai

 5. Edgaras parašė:

  Super, smagu

 6. oho parašė:

  kaip sauniai, daugiau darzeliu reik, pvz Gelvonuose

 7. ? parašė:

  Aktyvistai dar neapskunde sio objekto? Nustebciau, jei praziopsojo.

 8. vale parašė:

  Meres geri darbai kai ka varo is proto.

 9. Jonas parašė:

  Labai džiaugiamės naujomis patalpomis mūsų vaikučiams

 10. Anonimas parašė:

  Pagirtina.

 11. nera parašė:

  pasirodo nera padeties be iseities, labai smagu, saunuoliai

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+