Valstybės diena kitaip: motociklų žygis per Lietuvą į Kernavę

Ar gali Valstybės dieną fejerverkus pakeisti motociklų kolonos burzgimas? Būtent taip motošauliai ir policijos pareigūnai nusprendė pasveikinti Lietuvą ir jos žmones šventės proga.

Liepos 6-ąją, vidurdienį, Kaune, Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje, prasideda Vytauto Didžiojo šaulių (Kauno apskr.) 2-osios rinktinės motošaulių ir Kelių policijos pareigūnų motorizuotas žygis per Lietuvą, skirtas Valstybės dienai paminėti.

Per keturias kelionės dienas, žygio dalyviai su kovine šaulio ekipuote ir ginkluote lankysis skirtinguose miestuose ir susitiks su vietos policijos pareigūnais, ugniagesiais, medikais bei vietos gyventojais. Susitikimuose visi norintieji galės iš arčiau apžiūrėti šaulių ginkluotę, ekipuotę ir, žinoma, motošaulių plieninius žirgus.

Žygio metu susitikimuose bus raginama aukoti Ukrainos kovotojams, o už surinktus pinigus bus nupirktas jiems reikalingas elektrinis motociklas.

Liepos 6-9 d. Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės motošaulių ir partnerių – policijos pareigūnų – kolona keliauja maršrutu Kaunas-Palanga-Šiauliai-Panevėžys-Kernavė. Į senąją Lietuvos sostinę motošauliai atvyks liepos 9 dieną: nuo 12 iki 15 val. jie lauks visų aikštelėje prie Kernavės Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčios.

Organizatorių inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 8 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top