+

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Iškyla į Europos parką.

Pasibaigus mokslo metams, Širvintų pradinėje mokykloje 34 dvi grupės 1-4 klasių mokinių susirinko į vasaros stovyklą „Draugystės taku“, kuri finansuojama iš Širvintų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos. Visą savaitę stovykloje buvo vykdomos veiklos, skirtos smurto ir patyčių prevencijai, draugiškumo, bendravimo, socialinių-emocinių kompetencijų ugdymui.

Susirinkę stovyklautojai susipažino su stovyklos veikla, kūrė stovyklos taisykles, susitarimus, gamino plakatus, išklausė instruktažą. Susipažinę stovyklautojai pažadėjo draugauti visos stovyklos metu, o vėliau bendrauti ir atėjus naujiems mokslo metams. Kiekvieną rytą jie mankštinosi, išmoko šokti „Draugystės ratelį“, naujų žaidimų, dainų, mokėsi draugauti, atsiprašyti, padėti kitiems.

Kiekvieną dieną vaikai pamatydavo, išmokdavo arba sužinodavo kažką naujo ir įdomaus. Talkinant visam būriui mūsų mokyklos mokytojų, specialistų ir darbuotojų, mokiniai išmoko gaminti draugystės laiveliu, drugelius draugui, susipažino su Joninių tradicijomis ir papročiais, miesto paplūdimyje pramogavo ir plukdė laivelius, dalyvavo sveikatos priežiūros specialistės pamokėlėje bei atliko praktines užduotis.

Patyrimų muziejuje po atviru dangumi „Vikingų kaimas“ stovyklautojai dalyvavo edukacijoje „Draugų rate“. Vaikai susipažino su senovės karyba, valgiais ir buitimi. Gamtoje žaidė senovinius žaidimus, suposi ant sūpynių, pabuvojo namelyje ant medžio.
Stovyklautojai aplankė Kernavę ir jos apylinkes, sužinojo Kernavės istoriją ir dalyvavo edukacinėje veikloje „Pasidalink gerumu“ H. Orakausko studijoje-galerijoje „Šulinys“. Vaikai lankėsi Širvintų ŽŪB „Žirgynas“, smagiai praleido laiką poilsio ir pramogų skvere „Vaikystės stotelė“, pabuvojo „Europos parke“.

Mokykloje stovyklos dalyviai piešė ant asfalto, surengė muilo burbulų ir balionų šventę. Mokyklos bibliotekoje kūrė ir pasigamino knygeles apie stovyklos draugus ir veiklas. Vyko šių knygelių pristatymas ir aptarimas.

Mokiniai svečiavosi pas stovyklautojus Bartkuškio mokykloje-daugiafunkciniame centre. Drauge praleido dieną sportuodami, žaisdami, bendraudami prie vaišių stalo.

Stovyklos akimirka

Susitikę su Amsiu ir jį atlydėjusia Širvintų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūne G. Čepiene, vaikai pakartojo saugaus elgesio taisykles, palinkėjo vienas kitam saugios ir smagios vasaros.

Dėkojame visiems, padėjusiems vykdyti veiklą stovykloje. Linkime puikios vasaros bei smagių atostogų!

Jolanta Vilkienė
Širvintų pradinės mokyklos socialinė pedagogė

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Kitame marių krante „ganosi“ jau šešiolika širvių

Sveikos gyvensenos skatinimas – kasmetinė Bartkuškio kaimo bendruomenės veikla

Mokslo ir žinių diena Širvintų rajone

Nesibaigiančios reformos tildo vaikų klegesį

Juknonyse apsilankė ir svečiai iš televizijos

Pirmieji būsimi socialiniai lyderiai jau susipažino

„O pomidorai tada atrodo tokie gražūs…“

Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Naujojoje aikštėje – įspūdinga miesto šventė

Vasara vaikams bus dar turiningesnė kartu su „Virtualiu manekenu“

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

Balsuokime už Sapnus!

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+