Tokios šventės sustiprina bendruomenę

Rugpjūčio 19 dieną, Širvintų kaimo bendruomenė „Upė “ visus – ir esamus, ir buvusius kaimo gyventojus bei visus kitus, kuriems prie širdies iš sielos gelmių plaukianti daina, smagus šokis, mielas bendravimas, sukvietė į jau tradicine tapusią kaimo gegužinę. Ją finansavo Žemės ūkio ministerija, o trūkstamų lėšų skyrė UAB „Alnitransa“ ir UAB „Jorisanta“ vadovai Algis bei Nijolė Didžiokai, UAB „Alekniškis“ vadovas Juozas Jasiukevičius.

Šventė prasidėjo dar vidurdienį sporto varžybomis. Nuoširdžiai dėkojame bendruomenės nariui Vladui Lukšai, kuris suorganizavo draugiškas krepšinio rungtynes. Kartu su Arvydu Golcu bei Robertu Bartuliu varžėsi Simantas Mažeikis ir jaunieji mūsų kaimo gyventojai.

Po rungtynių laukė pramogos vaikams. Giedrė Seponėnienė ir Virginija Lisauskienė pasistengė, kad vaikučiai nenuobodžiautų, jiems sugalvojo įvairių užduotėlių! O edukacija su Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Širvintų PGT komandos pareigūnais sulaukė daug smalsuolių, norinčių prisiliesti prie įvairiausių įrankių, laistymo rankovės.

Labai džiaugiamės, kad vyko ir prekeivių mugė. Joje galima buvo įsigyti naminių skanėstų, pagamintų įvairių aksesuarų!

Šventėje turėjome ir svečių. Širvintų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ginta Čepienė bendruomenei įteikė saugios kaimynystės stendą.

Šokom, trypėm ir daug daug valgėm. Vakarienei laukė Česlovo Puzino virta aštri sriuba bei kopūstai su dešrelėmis.

Nepakartojamos akimirkos nesikartoja, tokios šventės sustiprina bendruomenę, sukviečia žmones į gimtuosius kraštus bei atgaivina senas, kuria naujas tradicijas. Ačiū visiems dalyvavusiems!

„Upės“ inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugpjūčio 26 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top