Susitikimas su dailininke Sigute Chlebinskaite

Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus bibliotekoje vyko kūrybinės Knygų šalies valandos: „Iliustravimas Moire technika”. Širvintų pradinės mokyklos 4c klasės mokiniai su mokytoja Živile Lisauskiene pasinėrė į kūrybinio užsiėmimo džiaugsmus. Dirbtuvėse smalsius vaikus pasitiko dailininkė Sigutė Chlebinskaitė.

Sigute Chlebinskaitė yra žymi Lietuvos knygų dailininkė, grafikė, iliustruotoja, daugelio knygos menui skirtų renginių sumanytoja ir organizatorė. Mokėsi Vilniaus dailės akademijoje, vėliau Prahos taikomojo meno, architektūros ir dailės akademijoje, Zalcburgo vasaros akademijoje. 2001-aisiais įkūrė kūrybinę studiją „Tu gali sukurti knygą“, supažindinančią vaikus su įvairiais knygų istorijos etapais. Stažavosi Tarptautinėje vaikų ir jaunimo bibliotekoje Miunchene. Yra Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus narė.

Kūrybinis Knygų šalies užsiėmimas „Iliustravimas Moire technika” vyko vykdant projektą „Interaktyvi pažintis su knygos kūrėjais“. Šį projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR kultūros ministerija.

Ugnė Trumpickaitė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 23 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+