Širvintos – ypatingas miestas, kuriame galima pajusti ypatingą globą kultūrai

 Lukas Cikanavičius, kuris, pasak jo mokytojo V. Povilaičio, augdamas Širvintose, sugebėjo pasinaudoti visomis galimybėmis ir siekia tapti profesionaliu muzikantu.

Lukas Cikanavičius, kuris, pasak jo mokytojo V. Povilaičio, augdamas Širvintose, sugebėjo pasinaudoti visomis galimybėmis ir siekia tapti profesionaliu muzikantu.

Gruodžio 9 d., šeštadienį, Širvintų kultūros centras pakvietė šeimas į nuostabią muzikos šventę. Į ją susirinko žiūrovai – tėvai, seneliai kartu su savo vaikais bei anūkais ne tik iš Širvintų, bet daugelis – ir iš Vilniaus.

Įspūdingą ir jautrią popietę dovanojo Širvintų meno mokyklos violončelininkai (mokytojas – Valdas Povilaitis) bei Vilniaus Suzuki metodo centro smuikininkai.

Jaudinantis reginys ir subtili muzika nepaliko abejingų: širvintiškių ir vilniečių violončelininkų bei smuikininkų orkestras, kurio jauniausi atlikėjai – vos pradėję vaikščioti mažyliai kartu su savo mamom ir mokytojais scenoje jautėsi laisvai. Stulbinamai pasirodė solistas, jaunasis violončelininkas širvintiškis Lukas Cikanavičius, kuris, pasak jo mokytojo V. Povilaičio, augdamas Širvintose, sugebėjo pasinaudoti visomis galimybėmis ir siekia tapti profesionaliu muzikantu.

Dideliam būriui muzikantų dirigavęs ir kartu grojęs mokytojas Valdas džiaugėsi, kad Širvintos – ypatingas miestas, kuriame galima pajusti ypatingą globą kultūrai – renginyje dalyvavo merė Živilė Pinskuvienė, o scenoje kartu su mažąja dukryte koncertavo ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė.

kartu su mažąja dukryte koncertavo ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė

Kartu su mažąja dukryte koncertavo ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė

Mažieji muzikantai

Mažieji muzikantai

Įspūdingą ir jautrią popietę dovanojo Širvintų meno mokyklos violončelininkai (mokytojas - Valdas Povilaitis)

Įspūdingą ir jautrią popietę dovanojo Širvintų meno mokyklos violončelininkai (mokytojas - Valdas Povilaitis).

Vilniaus Suzuki metodo centro smuikininkai.

Vilniaus Suzuki metodo centro smuikininkai.

Merė Ž. Pinskuvienė, padėkojusi atlikėjams, įteikusi atminimo dovanėles, užsiminė ir apie staigmeną, kurią kartu su charizmatiškuoju V. Povilaičiu, planuojama surengti minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, džiaugėsi, kad mūsų mieste vyksta tokie kvapą gniaužiantys ir širdį šildantys renginiai.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+