Progimnazijoje pasidžiaugta, padėkota, pasveikinta

Pagerbti „Atžalyno“ progimnazijos mokiniai, labiausiai nusipelnę mokslo, meno, sporto srityse. Tai (iš kairės į dešinę) Emilija Vasilionkaitė, Vidas Parnarauskas, Džiugas Tamašauskas, Simona Žirnytė, Lukrecija Parnarauskaitė, Lukas Cikanavičius, Eimantas Ivanauskas.

Pagerbti „Atžalyno“ progimnazijos mokiniai, labiausiai nusipelnę mokslo, meno, sporto srityse. Tai (iš kairės į dešinę) Emilija Vasilionkaitė, Vidas Parnarauskas, Džiugas Tamašauskas, Simona Žirnytė, Lukrecija Parnarauskaitė, Lukas Cikanavičius, Eimantas Ivanauskas.

Birželio 6 dieną Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos aktų salėje vyko tradicinė „Pabaigtuvių vainiko“ šventė. Joje buvo pagerbti mokslo pirmūnai, dalykinių olimpiadų ir konkursų nugalėtojai bei prizininkai, sportininkai. Į šventę atvyko daug svečių: rajono vadovai, miesto mokyklų direktoriai ir jų pavaduotojai, Švietimo centro komanda, mokyklos tarybos nariai, Rostarževo gimnazijos delegacija iš Lenkijos.

Jau septintus metus pagerbiami mokiniai, labiausiai nusipelnę mokslo, meno, sporto srityse. Jiems įteikiamos nominacijos. Šiais metaus garbingą titulą „Metų atžalynietis 2013“ pelnė aštuntokė Simona Žirnytė. Nominacija „Geriausias mokinys – geriausias sportininkas“ už gebėjimą suderinti mokslą ir sportą buvo apdovanotas septintokas Eimantas Ivanauskas. Mokslo metų baigimo proga nusipelniusiems atžalyniečiams buvo įteiktos ir kitos nominacijos. Nominacija „Metų matematikas 2013“ įteikta aštuntokui Vidui Parnarauskui, „Metų geografas 2013“ – septintokui Lukui Cikanavičiui, „Metų atradimas“ – septintokei Emilijai Vasilionkaitei, „Metų debiutas“ – penktokams Džiugui Tamašauskui ir Lukrecijai Parnarauskaitei.

Buvo apdovanoti olimpiadų ir konkursų laureatai ir prizininkai, progimnaziją garsinę sportininkai. Jiems ir juos rengusiems mokytojams įteiktos padėkos. Gražiausi „Pabaigtuvių vainiko“ žiedai – mokslo pirmūnai, kurie, norėdami pasiekti sėkmę, pamilo mokslą. Į sceną buvo pakviesta ir apdovanota 50 mokslo pirmūnų. Verta paminėti, jog 7 mokiniai mokslo metus baigė vien dešimtukais. Tai Edgaras Dvilevičius, Augustinas Kvaselis, Aistė Jurkevičiūtė, Deimantė Stankevičiūtė, Karolina Jočytė, Lukas Vyšniauskas, Auksė Ramaškevičiūtė.

Dainą „Šalia“ padainavo Norvilė ir Nonita Iljeitytės.

Dainą „Šalia“ padainavo Norvilė ir Nonita Iljeitytės.

Progimnazijos direktorei Helenai Vaicekauskienei buvo įteiktas atžalyniečių nupintas simbolinis Pabaigtuvių vainikas – darnos, stiprybės, žinių simbolis. Mokslo pirmūnams, olimpiadų nugalėtojams, šventės svečiams koncertavo progimnazijos gitaristai, vadovaujami Arvydo Golco, mokytoja Renata Blusevičienė, Meno mokyklos jaunieji violončelininkai, vadovaujami Valdo Povilaičio, Širvintų pradinės mokyklos dainininkai, vadovaujami Lenos Ivanauskienės, Norvilė ir Nonita Iljeitytės, gražią meninę programą parengė svečiai iš Lenkijos, vadovaujami mokytojų Beatos Dzivis ir Gražynos Rzepčynskos. „Pabaigtuvių vainiką“ režisavo direktorės pavaduotoja Rita Suchockienė.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Jagminienė (kairėje) ir progimnazijos direktorė Helena Vaicekauskienė.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Jagminienė (kairėje) ir progimnazijos direktorė Helena Vaicekauskienė.

Stiprybė, pasitikėjimas ir pasiekimai ateina su patirtimi. Supintas gražus „Atžalyno“ progimnazijos Pabaigtuvių vainikas. Daug dėmesio buvo parodyta progimnazijos direktorei Helenai Vaicekauskienei. Ilgametei mokyklos vadovei dėkojo ir padėkas įteikė Širvintų rajono vadovai, Švietimo ir sporto skyriaus vadovybė, daug gražių žodžių išsakė Švietimo centro, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, Širvintų pradinės mokyklos vadovai, „Atžalyno“ progimnazijos tarybos nariai. Paprastumą, nuoširdumą, išmintį – tokias vertybes akcentavo kalbėtojai dėkodami Helenai Vaicekauskienei. Sakydama padėkos kalbą, direktorė pabrėžė visų bendruomenės narių – mokinių, mokytojų, tėvų – susitelkimą, kruopštų darbą, akcentavo, jog pagarba žmogui – pagrindinė progimnazijos vertybė. „Darbą „Atžalyne“ aš priimu kaip didžiulį laimėjimą, kaip likimo dovaną“, – atsisveikindama su mokykla ir bendruomene, pabrėžė direktorė.
Ketvirtadienio vakarą progimnazijoje netrūko sveikinimų, dėkojimų, plojimų, gražių žodžių, ašarų. Turbūt neliko salėje nė vieno neapdovanoto žmogaus. Nutilęs šurmulys mokykloje primena, kad jau atėjo vasaros atostogos. Baigėsi dar viena ilga kelionė per kasdienybę…

Romas Zibalas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Progimnazijoje pasidžiaugta, padėkota, pasveikinta”

 1. 123 parašė:

  PAGARBA DIREKTOREI.

 2. va taip parašė:

  tik atzalyne moka taip zmone s pagerbti.

 3. atsisveikina parašė:

  Kodėl laikas bėga greitai?

 4. Anonimas parašė:

  Labai gaila, kad toks žmogus išeina iš darbo. Tikrai gaila.

Comments are closed.

scroll to top
+