Progimnazijoje atidaryta Inovatyvių technologijų laboratorija

Jaunieji inovatoriai supažindino su savo išradimais, paaiškino jų veikimo principus.

Jaunieji inovatoriai supažindino su savo išradimais, paaiškino jų veikimo principus.

Lapkričio 9-osios popietę Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje buvo atidaryta Inovatyvių technologijų laboratorija.

Jaunųjų inovatorių būrelio nariai ir vadovas Edvardas Gatelis, naują išradimų kabinetą įkūrę II aukšte, sulaukė gausaus būrio svečių ir dovanų. Pasak progimnazijos direktorės Daivos Klimienės, informacinių technologijų mokytojas Edvardas Gatelis yra nuolat naujovių ieškantis pedagogas, labai daug prisidėjęs prie inovatyvaus mokinių ugdymo, kaskart buriantis vis didesnį būrį vaikų, besidominčių naujausiomis technologijomis.

Laboratorijos atidarymo ceremonijoje dalyvavo Vytautas Čepas – Švietimo ir mokslo ministerijos Paramos valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas, Baltijos pažangių technologijų instituto Informacinių technologijų krypties vadovo pavaduotojas, Tomas Krilavičius – profesorius, Baltijos pažangių technologijų instituto Informacinių technologijų krypties vadovas, Živilė Pinskuvienė – Širvintų rajono merė, Audrius Indriulionis – Mokyklos tarybos pirmininkas, progimnazijos administracija, informacinių technologijų, matematikos, fizikos, chemijos mokytojai, mokiniai.

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Informaciją apie Inovatyvių technologijų laboratorijos tikslus ir uždavinius, išteklius bei resursus pateikė progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Suchockienė. Ji pasidžiaugė nuolat augančiu jaunųjų inovatorių skaičiumi ir pažymėjo, jog dabar pažanga – ne atsitiktinumas, o būtinybė. Jaunųjų inovatorių būrelio vadovas Edvardas Gatelis papasakojo apie būrelio veiklą, jaunieji inovatoriai supažindino su savo išradimais, paaiškino jų veikimo principus, pademonstravo gėlių laistymo „mašiną“ bei kitus veikiančius mechanizmus.

Mokyklos tarybos pirmininkas Audrius Indriulionis labai pasistengė, kad progimnazijos Inovatyvių technologijų laboratorijai būtų įteiktas 3D spausdintuvas. Tai Baltijos pažangių technologijų instituto dovana progimnazijai, labai svarbi ir būtina jaunųjų talentų ugdymui.

Širvintų rajono merė padėkojo Švietimo ir mokslo ministerijai, Baltijos pažangių technologijų institutui ir Mokyklos tarybos pirmininkui Audriui Indriulioniui už skirtą paramą, jauniesiems inovatoriams įteikė dovanas. Progimnazijos direktorė Daiva Klimienė pasidžiaugė iniciatyviais žmonėmis, besirūpinančiais mokinių gerove, besistengiančiais jaunąją kartą sudominti naujausiomis technologijomis, ir įteikė padėkas. „Labai džiaugiuosi, kad iniciatyvos kyla iš Mokyklos tarybos ir jos pirmininko, – sakė progimnazijos vadovė. – Malonu matyti žmones, kurie prisideda prie pažangesnės mokyklos kūrimo ir ypatingą dėmesį skiria vaikams. Džiugu, kad iniciatyvių žmonių indėlis į progimnazijos gerovę yra akivaizdus.“

Laboratorijos atidarymo šventėje kalbėję svečiai iš Baltijos pažangių technologijų instituto pasidžiaugė, kad tokie centrai steigiami ne tik didmiesčiuose, bet ir regionuose, patikino, kad ir ateityje rems jaunuosius išradėjus.

Romas Zibalas
Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mokytojas,
Rajono tarybos narys

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Kas domina „guglinėtojus“?

Kviečiame kurti smagius lauko žaidimus ir dalyvauti konkurse

Fotografijų parodos „Šeinius + Scheynius“ atidarymas

Igno Šeiniaus ir jo proanūkės fotografiniai talentai – Širvintose

Ypatinga popietė Čiobiškyje

Profesinio meistriškumo pamokos Širvintų meno mokykloje

Skaitovus Švenčionyse lydėjo sėkmė

Širvintose atidarytas vaikų universitetas

Zibaluose išgirstas jaunų šeimų balsas

Užgavėnės Širvintų lopšelyje-darželyje „Boružėlė“

Vaikų ir jaunimo liaudies kūrybos atlikėjų šventė „Patrepsėlis“

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos