+

Progimnazijoje atidaryta Inovatyvių technologijų laboratorija

Jaunieji inovatoriai supažindino su savo išradimais, paaiškino jų veikimo principus.

Jaunieji inovatoriai supažindino su savo išradimais, paaiškino jų veikimo principus.

Lapkričio 9-osios popietę Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje buvo atidaryta Inovatyvių technologijų laboratorija.

Jaunųjų inovatorių būrelio nariai ir vadovas Edvardas Gatelis, naują išradimų kabinetą įkūrę II aukšte, sulaukė gausaus būrio svečių ir dovanų. Pasak progimnazijos direktorės Daivos Klimienės, informacinių technologijų mokytojas Edvardas Gatelis yra nuolat naujovių ieškantis pedagogas, labai daug prisidėjęs prie inovatyvaus mokinių ugdymo, kaskart buriantis vis didesnį būrį vaikų, besidominčių naujausiomis technologijomis.

Laboratorijos atidarymo ceremonijoje dalyvavo Vytautas Čepas – Švietimo ir mokslo ministerijos Paramos valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas, Baltijos pažangių technologijų instituto Informacinių technologijų krypties vadovo pavaduotojas, Tomas Krilavičius – profesorius, Baltijos pažangių technologijų instituto Informacinių technologijų krypties vadovas, Živilė Pinskuvienė – Širvintų rajono merė, Audrius Indriulionis – Mokyklos tarybos pirmininkas, progimnazijos administracija, informacinių technologijų, matematikos, fizikos, chemijos mokytojai, mokiniai.

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Informaciją apie Inovatyvių technologijų laboratorijos tikslus ir uždavinius, išteklius bei resursus pateikė progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Suchockienė. Ji pasidžiaugė nuolat augančiu jaunųjų inovatorių skaičiumi ir pažymėjo, jog dabar pažanga – ne atsitiktinumas, o būtinybė. Jaunųjų inovatorių būrelio vadovas Edvardas Gatelis papasakojo apie būrelio veiklą, jaunieji inovatoriai supažindino su savo išradimais, paaiškino jų veikimo principus, pademonstravo gėlių laistymo „mašiną“ bei kitus veikiančius mechanizmus.

Mokyklos tarybos pirmininkas Audrius Indriulionis labai pasistengė, kad progimnazijos Inovatyvių technologijų laboratorijai būtų įteiktas 3D spausdintuvas. Tai Baltijos pažangių technologijų instituto dovana progimnazijai, labai svarbi ir būtina jaunųjų talentų ugdymui.

Širvintų rajono merė padėkojo Švietimo ir mokslo ministerijai, Baltijos pažangių technologijų institutui ir Mokyklos tarybos pirmininkui Audriui Indriulioniui už skirtą paramą, jauniesiems inovatoriams įteikė dovanas. Progimnazijos direktorė Daiva Klimienė pasidžiaugė iniciatyviais žmonėmis, besirūpinančiais mokinių gerove, besistengiančiais jaunąją kartą sudominti naujausiomis technologijomis, ir įteikė padėkas. „Labai džiaugiuosi, kad iniciatyvos kyla iš Mokyklos tarybos ir jos pirmininko, – sakė progimnazijos vadovė. – Malonu matyti žmones, kurie prisideda prie pažangesnės mokyklos kūrimo ir ypatingą dėmesį skiria vaikams. Džiugu, kad iniciatyvių žmonių indėlis į progimnazijos gerovę yra akivaizdus.“

Laboratorijos atidarymo šventėje kalbėję svečiai iš Baltijos pažangių technologijų instituto pasidžiaugė, kad tokie centrai steigiami ne tik didmiesčiuose, bet ir regionuose, patikino, kad ir ateityje rems jaunuosius išradėjus.

Romas Zibalas
Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos mokytojas,
Rajono tarybos narys

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Sveikos gyvensenos skatinimas – kasmetinė Bartkuškio kaimo bendruomenės veikla

Mokslo ir žinių diena Širvintų rajone

Nesibaigiančios reformos tildo vaikų klegesį

Juknonyse apsilankė ir svečiai iš televizijos

Pirmieji būsimi socialiniai lyderiai jau susipažino

„O pomidorai tada atrodo tokie gražūs…“

Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Naujojoje aikštėje – įspūdinga miesto šventė

Vasara vaikams bus dar turiningesnė kartu su „Virtualiu manekenu“

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

Balsuokime už Sapnus!

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+