Profesinio meistriškumo pamokos Širvintų meno mokykloje

Seminaro akimirka.

Seminaro akimirka.

Kovo 7 d. Širvintų meno mokykloje vyko Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos ir Širvintų meno mokyklos Neformaliojo švietimo centro organizuotas seminaras „Mokinio kūrybinių genėjimų ugdymas grojant variniais pučiamaisiais instrumentas“. Seminaro dalyvius pasveikino Meno mokyklos direktorė Daiva Vinciūnienė. Ji pasidžiaugė, kad prieš trejus metus įkurta trimito klasė jau duoda savo vaisius. Šios klasės mokiniai jau džiugina savo pasirodymais koncertuose, šiais metais pučiamaisiais instrumentais grojančių vaikų grupę papildė saksofono klasės mokiniai. Ji taip pat džiaugėsi trimito mokytojo Roberto Vasilevskio iniciatyva pakviesti kolegas į profesinio meistriškumo pamokas.

Seminaro dalyviai turėjo galimybę stebėti Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų gimnazijos pučiamųjų skyriaus varinių pučiamųjų instrumentų metodinės grupės pirmininko Areto Baranausko, Ukmergės meno mokyklos vyresniojo trimito mokytojo Rimvydo Gagiškio, Širvintų meno mokyklos trimito mokytojo Roberto Vasilevskio vedamas profesinio meistriškumo pamokas.

Įdomu buvo tiek seminare dalyvavusiems mokytojams tiek Meno mokyklos mokiniams matyti skirtingus pamokas vedusių mokytojų darbo stilius, taikomus metodus. Vienu atveju mokytojai patys daugiau komentavo mokinio darbą, kitu – užduodavo klausimus, kurie patį mokinį vertė ieškoti daromų klaidų priežasčių, įvertinti savo grojimą. Tačiau visose stebėtose pamokose buvo bendras bruožas – itin pagarbus ir partneriškas, pasitikėjimu grįstas mokytojo ir mokinio santykis – vienas esminių geros pamokos bruožų.

Seminaro akimirka.

Seminaro akimirka.

Seminaro akimirka.

Seminaro akimirka.

Tikimės, kad pirmasis seminaras, skirtas variniais pučiamaisiais groti mokantiems mokytojams bus ne paskutinis, o užsimezgęs trijų meno mokyklų ryšys ateityje taps kitų projektų pradžia.

Daiva Chadusevičienė
Metodininkė

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Kas domina „guglinėtojus“?

Kviečiame kurti smagius lauko žaidimus ir dalyvauti konkurse

Fotografijų parodos „Šeinius + Scheynius“ atidarymas

Igno Šeiniaus ir jo proanūkės fotografiniai talentai – Širvintose

Ypatinga popietė Čiobiškyje

Profesinio meistriškumo pamokos Širvintų meno mokykloje

Skaitovus Švenčionyse lydėjo sėkmė

Širvintose atidarytas vaikų universitetas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos