Knygos „Vilniaus sekretai: vizijos, atsiminimai, sapnai“ pristatymas

Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos skaitykloje vyko knygos „Vilniaus sekretai: vizijos, atsiminimai, sapnai“ pristatymas. Renginyje dalyvavo knygos sudarytoja Lina Laura Švedaitė ir knygos dizainerė Jurga Juodytė.

Tai žvilgsnis į šiandienę sostinę ir jos gyventojus. Knygoje ieškoma atsakymų į klausimus: kokios sostinės vizijos? Kokia šio miesto kolektyvinė atmintis? Kas slepiasi jo pasąmonėje? Daug dėmesio skiriama miesto miegamiesiems rajonams.

Knygos sudarytoja Lina Laura Švedaitė papasakojo kaip gimė mintis sudaryti knygą. Paskaitė kalbintų žmonių prisiminimus ir įdomias istorijas apie Vilnių. Reikia pastebėti, kad pakalbinti buvo labai įvairūs žmonės. Kiekvienas prisiminimas vis kitoks, savitas, išskirtinis. Vakaro metu viešnios įtraukė susirinkusius į diskusiją apie Vilnių. Susirinkusieji pasidalijo savo prisiminimais apie sostinę. Neapsieita ir be pasakojimų apie Širvintas. Įdomūs, linksmi pokalbiai užpildė visą vakarą.

Renginys vyko bibliotekai vykdant projektą „Literatūros ir meno sintezė bibliotekoje“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Širvintų rajono savivaldybė. Informacinis rėmėjas – laikraštis „Širvintų kraštas“.

Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos informacija

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite vasario 3 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top