
Gegužės 16 d. Družų filiale vyko smagus renginys, skirtas artėjančiai Kaimynų dienai.
Renginyje apsilankęs Ukmergės kultūros centro Liaušių skyriaus suaugusiųjų mėgėjų teatras „Po liepomis“ (vadovė Lina Monkevičienė) vaidino spektaklį „Trys mylimos“ pagal Žemaitės komediją ir dovanojo žiūrovams geros nuotaikos dozę.
Armonikininkas Vytautas Kiškis susirinkusius džiugino armonikos garsais ir skambiomis melodijomis. Artėjančiai Kaimynų dienai skirtą renginį vedė Janina Jankauskienė.
Tai publikacijos anonsas. Visą šį ir kitus straipsnius skaitykite laikraštyje.
