Gerumu atvertos širdys subūrė krašto geradarius

Paramos-labdaros akcijos „Dalinkimės širdžių šiluma“ organizacinė komanda

Paramos-labdaros akcijos „Dalinkimės širdžių šiluma“ organizacinė komanda

Gruodžio 14-ąją Širvintų rajono geradariai – žmonės, atvėrę savo širdis gerumu, norintys padėti tiems, kam labiausiai reikalinga pagalba, susirinko į jau ketvirtąją paramos-labdaros akciją „Dalinkimės širdžių šiluma“. 

„Rašytojas F. Dostojevskis sakė, kad gyvenimas tampa gražus tada, kai padarai ką nors gera ir teisinga. Todėl esu labai laiminga, kad kasmet visų Jūsų dėka jau ne viena Širvintų rajono šeima tampa laimingesnė. Kad į gyvenimą išleidžiame talentus, sukuriame geresnius, šiltesnius, jaukesnius namus tiems, kurie be pagalbos to tikrai negalėtų padaryti. Nuoširdžiai dėkoju kiekvienam vakaro dalyviui, kiekvienam prisidėjusiam už skiriamą dėmesį ir paramą kilniems darbams,“ – sveikindama per 100 vakaro dalyvių sakė šios akcijos sumanytoja Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Vakaro metu buvo pristatyti praėjusių metų akcijos rezultatai – už pakeistą stogą, naujus radiatorius ir kur kas šiltesnius namus dėkojo daugiavaikė mama. O už galimybę siekti savo svajonės, mokytis ir įstoti mokytis išsvajotos profesijos – jaunas, talentingas muzikantas.

Šių metų skausmo ir vilties istorijos, kurių herojams ir bus skirtos visos akcijos metu surinktos lėšos – 11 700 Eur – net penkios. Jos labai skirtingos: tai ir negalios sulaužyti gyvenimai, ir sunkios ligos, ir vienatvė, netekus artimų žmonių… Svarbu tai, kad parama, kurios sulauks šie žmonės, šeimos, ne tik prisidės prie materialinės gerovės, bet ir leis pajusti, kad savame krašte žmogus su savo bėdomis nėra vienas.

Puikią renginio atmosferą padėjo kurti renginio vedėja Laima Tamulytė, koncertinės programos atlikėjai: sopranų trio „Trys panteros“, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro mecosopranas Evelina Greiciūnaitė ir pianistas Kliment Jaremčuk, violončelininkas Lukas Cikanavičius, charizmatiškasis dainininkas Ovidijus Vyšniauskas.

Svečius pasitiko ir nuostabų šokį jiems dovanojo mažieji angeliukai (kolektyvas ir vadovė).

Tradiciškai renginio metu vyko simbolinis aukcionas. Džiaugiamės ir organizatorių vardu nuoširdžiai dėkojame, prie paramos-labdaros akcijos „Dalinkimės širdžių šiluma“ prisijungusiems ir dovanas aukcionui įsteigusiems: Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui, 2017 metų Širvintų krašto geradariams Vidai ir Vytautui Matuliams, iš Širvintų kilusiam dizaineriui Giedriui Paulauskui ir juvelyrui Silvijui Martinėliui, dailininkei Rūtai Janulienei, Arvydui ir Danguolei Dirmeikiams, Rokui Galvonui (MB „Roko virtuvė“), UAB „Gaja decor group“.

Ačiū Denisui Kizinui už vakaro istorijų videomontažus.

Nuotraukos – Ryčio Šeškaičio.

Nuoširdžiai dėkojame visiems renginio dalyviams ir prisidėjusiems prie paramos-labdaros akcijos – Jūsų visų dėka gerumo vakaras tapo mažu stebuklu, kuris nulems daugybę gerų darbų tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

Organizatorių inf.

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!
Naujausi komentarai

Kiti straipsniai:

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Kas domina „guglinėtojus“?

Kviečiame kurti smagius lauko žaidimus ir dalyvauti konkurse

Fotografijų parodos „Šeinius + Scheynius“ atidarymas

Igno Šeiniaus ir jo proanūkės fotografiniai talentai – Širvintose

Ypatinga popietė Čiobiškyje

Profesinio meistriškumo pamokos Širvintų meno mokykloje

Skaitovus Švenčionyse lydėjo sėkmė

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos