Apsvarstyti aktualūs ugdymo reikalai

Rasa Kralikevičienė

Gegužės 11 dieną įvyko Širvintų rajono savivaldybės Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto komiteto posėdis. Jame apsvarstyti aktualūs švietimo klausimai, priimti nutarimai.

Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičienė informavo apie situaciją, susiklosčiusią Širvintų lopšelyje-darželyje „Boružėlė“. Į darželį, pasak vedėjos, nuo naujųjų mokslo metų netilps per 40 vaikų. Šis opus klausimas buvo svarstytas komiteto posėdyje, aptarti visi galimi problemos sprendimo variantai. Nutarta vieną priešmokyklinio ugdymo grupę iš darželio perkelti į Širvintų pradinę mokyklą. Už tokį sprendimą balsavo visi 6 posėdyje dalyvavę komiteto nariai. Tokiu būdu vaikams bus lengvesnis adaptacijos mokykloje periodas. Likusiose laisvose darželio vietose galės kurtis ikimokyklinio amžiaus vaikai.

Posėdyje akcentuota, kad bent kol kas miesto darželyje dar trūks vietų mažyliams. Laisvų vietų dar yra kaimų darželiuose: Čiobiškyje – 1, Kernavėje – 2, Musninkuose ir Bartkuškyje – po 3.

Romas Zibalas
Širvintų rajono savivaldybės tarybos narys,
Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto komiteto pirmininkas

Visą straipsnį skaitykite gegužės 15 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.25 (8 įvert.)

3 Atsakymai į “Apsvarstyti aktualūs ugdymo reikalai”

  1. Pastebėjimas parašė:

    Darželiai dar buvo Širvintų kaime ir Kabaldoje.

  2. birute parašė:

    Tai musu ankstesne valdzia nusprende, kad darzeliu Širvintose per daug ir uzdare „Pasakos“ darzelį ir dar Kalnalaukio darzelį, tai dabar galesime ilgai srebti anos valdzios privirta skysta kosę. „Aciu“net labai buvusiems, kad taip rupinosi musu vaikais viską naikindami.

  3. Agne parašė:

    Tai yra baisu! Kasmet šis netelpančių skaičius vis didėja. Nuo praeitų metų jau padvigubėjo, tai kas bus toliau?? Žmonės kraustosi gyventi iš didžiųjų miestų į mažesnius, bėgdami nuo tokių situacijų, o pasirodo jos niekuo nesiskiria….apmaudu.

Comments are closed.

scroll to top
+