Žygis „Bičių keliu“ nepadovanojo tik bitelių bučinių…

Kiekvienas iš mūsų žino arba yra girdėjęs , jog bites gali laikyti ir jas prižiūrėti tik geros širdies žmogus. Todėl nieko stebėtino, kad žygio „Bičių keliu“ idėjos autore, sumanytoja bei pagrindine vykdytoja tapo Aušrinė Raudoniūtė iš Juknonių kaimo, Čiobiškio seniūnijos.

Tvankus birželio 27 dienos rytas pranašavo, kad žygis bus nelengvas. Aušrinė drauge su „Per Sveika“ įkūrėju Karoliu Kieriu žygeivius pasitiko savo sodyboje Juknonių kaime. Po trumpos įžangos sode, kuriame Aušrinė yra įkūrusi savo bityną, įvykdėme keletą Karolio sugalvotų originalių užduočių. Ne kiekvienas iš mūsų išdrįstų lipti į didžiulį augantį medį, kuriame kabojo didelis lagaminas su vaišėmis viduje. Toks bebaimis drąsuolis žygeivių gretose atsirado. Jis vikriai įvykdė užduotį. Ir mes, visi žygio dalyviai, supratome, kad jei prireiks pagalbos rankos – ji bus tikrai ištiesta.

Pasivaišinę ir atsisveikinę su svetingais Aušrinės tėveliais Ramune ir Alvydu, pažadėjome jiems iš žygio grįžti sveiki ir kupini gerų įspūdžių.

Pirmoji stotelė – Bobriškių kaime augantis šimtametis maumedis. Pasigrožėję šimtamečiu medžiu, patraukėme link Smėliankos kaimo.

Aušrinė žygeivius stebino savo žiniomis apie gamtą, paukščius, žvėrelius, o Karolis – originaliomis užduotimis. Tik jas įvykdę, galėjome judėti tolyn. Užrištomis akimis, basomis turėjome praeiti kelio dalį mišku. Tereikėjo tik pasitikėti visiškai nepažįstamu žygio kolega, įsikibti jam į parankę ir užduotis – įveikta. Neapsakomas jausmas ir labai įdomi patirtis.

Žinojome, jog netoliese, Žvagakalnio kaime, Giedriaus sodyboje, kiekvieną vasarą veikia „Karma Camp“ stovykla. Vedami smalsumo, užsukome. Likome nustebinti ne tik Giedriaus sodybos grožiu, šeimininko svetingumo, bet ir jo paties pagamintais padėklais su vinukais, ant kurių basomis pastovėti buvome pakviesti ir mes – žygio „Bičių keliu“ dalyviai. Tie žygeiviai drąsuoliai, kurie išdrįso tai padaryti, sakė, jog tai nauja ir nepakartojama patirtis.

Už puikiai suorganizuotą žygį „Bičių keliu“ nuoširdų dėkui tariame Aušrinei, Karoliui, Ramunei ir Rokui.

Vita Tamoševičiūtė
Žygio dalyvė

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 3 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top