Vasaros šventėje – ugniagesiai gelbėtojai

Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai dalyvavo gegužės 24 dieną vykusioje Vasaros sutiktuvių šventėje. Jos metu vaikai ir jų tėveliai, miesto svečiai, dalyviai galėjo iš arčiau susipažinti su ugniagesių gelbėtojų darbu bei jų turima gelbėjimo įranga, technika.

Valstybinės priešgaisrinės priežiūros specialistai surengė prevencinę akciją, kurios metu buvo priminta apie saugų elgesį, tykančius pavojus karštą vasarą, saugias maudynes, gaisrų kilimo priežastis, pavojus ne tik gyventojams, bet ir jų turtui.

Ugniagesiai gelbėtojai paaiškino, kaip reikia pasirengti galimoms ekstremaliosioms situacijoms. Jie demonstravo ir aptarė, kaip pasiruošti ar susidėti išvykimo krepšį, priminė, kokią informaciją galima rasti svetainėje lt72.lt.

Kad visi būtų saugesni, šalies ugniagesiai gelbėtojai kviečia gyventojus šeštadieniais nuo 10 iki 12 val. apsilankyti gaisrinėse. Apsilankiusieji galės susipažinti su ugniagesių darbo sąlygomis, gaisrine ir gelbėjimo technika, o mažieji turės galimybę pasėdėti gaisriniame automobilyje. Gelbėtojai taip pat paaiškins, kaip pasirengti ekstremaliosioms situacijoms.

Širvintų PGT inf.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 31 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top