Už sulaužytus dantų protezus atsilygino spyriu į tarpukojį

Pasakę, kad rajono gyventojai Nerijus K. ir Fausta K., nuvykę į Vilnių ir parodė, kad kalbos apie tai, jog širvintiškiai ne iš kelmo spirti, turi pagrindo ir kiekvienas privalo su tuo skaitytis, būsime beveik teisūs. Nors porelės elgesio motyvai buvo kitokie, pats rezultatas gali būti taip įvardytas.

Istorija, į kurią įsivėlė sugyventiniai, nutiko praėjusių metų birželio 23-iąją. Vidurdienį patruliuodami Vilniaus autobusų stoties teritorijoje, du apsaugos darbuotojai aikštelėje pamatė neblaivius vyrą ir moterį, kurie tarpusavyje garsiai plūdosi. Priėję prie jų, apsaugos darbuotojai nurodė netrikdyti viešosios tvarkos, tačiau vyras ir moteris jų nepaklausė, toliau vartojo keiksmažodžius, vieną apsaugos darbuotojų pavadino valkata. Vyriškis apsaugos darbuotojams pasirodė esąs agresyvesnis už moteriškę, tad jį nusivedė į Autobusų stoties apsaugos tarnybos patalpas. Paskui juos, į patalpas nusekė ir moteris. Čia abu asmenys ėmė elgtis dar agresyviau, žemino darbuotojų orumą, toliau vartojo keiksmažodžius. Bandydami sutramdyti, apsaugos darbuotojai atsivestam vyrui uždėjo antrankius, tačiau šis ištrūko iš tarnybinės patalpos į uždarą kiemelį ir, pagriebęs medinę lazdą ir akmenį, pradėjo grasinti. Vienam darbuotojų išėjus iš kiemelio iškviesti policijos pareigūnus, antrankiais „papuoštas“ vyras surakintomis rankomis apglėbė likusį apsaugos darbuotoją per galvą ir pradėjo smaugti. Tuo metu pribėgo to vyriškio draugė, kuri sudavė rankomis ne mažiau kaip keturis kartus į veidą ir apdraskė veidą, spyrė į tarpukojį. Atvykę policijos pareigūnai sulaikė Nerijų K. ir Faustą K. bei pristatė į Policijos įstaigą. Ten paaiškėjo sulaikytųjų asmenybės ir tai, kad Nerijus K. kelis kartus teistas. Pastarąjį kartą, 2012 metais, jis buvo nuteistas dėl automobilio „Ford Escort“ vagystės. Įsisodinęs į automobilį sugyventinę, Nerijus vėliau nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Tada už automobilio vagystę jam buvo skirta 6 mėn. laisvės apribojimo bausmė.

Po incidento Vilniaus autobusų stotyje Nerijui K. buvo nustatytas 1,86 prom. girtumas, Fausta K. buvo girtesnė – alkotesteris parodė 2,23 prom.

Atvykę neblaivūs į Vilniaus autobusų stotį, Širvintų rajono gyventojai užsidirbo po teistumą...

Atvykę neblaivūs į Vilniaus autobusų stotį, Širvintų rajono gyventojai užsidirbo po teistumą...

Ištyrus šio įvykio aplinkybes buvo konstatuota, kad šie Širvintų rajono gyventojai padarė nežymų sveikatos sutrikdymą. Jis pasireiškė poodine kraujosruva kaktoje, skruosto odos nubrozdinimais su poodinėmis kraujosruvomis.

Prisimindamas tą įvykį, Nerijus K. sakė, kad tądien su sugyventine laukė autobuso į Širvintas. Atvykus į stotį, iki autobuso išvykimo dar buvo likęs pusvalandis, todėl sugyventinė nutarė nueiti iki kioskų. Nerijus prisipažino nusikeikęs, tie keiksmažodžiai buvo skirti sugyventinei, kai jos paklausė, kur ji einanti. Rajono gyventojo tikinimu, tuo momentu, kai jis nusikeikė, priėjo apsaugos darbuotojas ir pradėjo dėti antrankius. Jis bandė ištrūkti, stumdėsi, bet nepavyko.Be to, jam pripurškė į akis dujų. Pasakodamas apie tai, kas vyko kiemelyje, Nerijus sakė, kad Fausta trenkė vieną kartą apsaugos darbuotojui delnu į veidą, o tada apsaugos darbuotojas jai trenkė kumščiu į lūpą ir sulaužė jos dantų protezus. Tai pamatęs, Nerijus K. užmetė rankas apsaugos darbuotojui ant kaklo, kad jis daugiau negalėtų trenkti sugyventinei. Priešinosi, nes nenorėjo būti sulaikomas, norėjo važiuoti namo į Širvintas. Tačiau sugyventiniai tai galėjo padaryti tik kitą dieną.

Skiriant bausmę, Fausta K. paprašė, esant galimybei, mažinti bausmės terminą, nes ji turinti nuolatinį darbą Jungtinėje Karalystėje.

Vilniaus miesto apylinkės teismas Nerijui K. skyrė galutinę 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmę. Faustai K. skirta galutinė 6 mėnesių laisvės apribojimo bausmė. Abu nuteistieji įpareigoti bausmės vykdymo laikotarpiu nuo 23 iki 6 val. būti namuose, jeigu tai nesusiję su darbu ar gydymusi sveikatos priežiūros įstaigose.

     
Naujausi komentarai
 • Anonimas    2019-01-30 19:27         

  Tai taip

 • Dar    2019-01-30 02:05         

  labai neaišku, kaip ten iš tikrųjų buvo.
  Tarp tų stoties apsauginių tokių rinktinių melagių yra, kad gal net ne tuos žmones reikėjo bausti.

 • o    2019-01-29 14:14         

  viskas vyko birzeli o apsaugininkai pastebejo balandzio men. ir kodel rankas surakino prieki

  ŠK: Ačiū už pastabą, pataisyta.

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt
Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar Širvintose reikėtų vietos, kur veiktų visiems atviras nemokamas internetas?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 9 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.