Po Savivaldybės rūmų stogu – smurto protrūkis

Sausio 8-11 dienos

Per šį savaitgalį į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 2 asmenys, abu – už viešosios tvarkos pažeidimus.

Policijos pareigūnai per keturias dienas išaiškino 23 administracinės teisės pažeidėjus. Daugiausia (16) užregistruota Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Taip pat užfiksuota po 1 alkoholinių gėrimų nupirkimo ar kitokio perdavimo nepilnamečiui, ar nepilnamečio nugirdymo bei girto pasirodymo ar girtavimo viešoje vietoje atvejį, po 2 tėvų valdžios nepanaudojimo arba panaudojimopriešingai vaiko interesams bei viešosios rimties trikdymo atvejus.

Sausio 9 dieną policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad 2014 metų gruodžio 26-ąją, apie 2.30 val., Širvintų rajono savivaldybės administracijos pastato pusrūsyje esančioje kavinėje „Pas Gedą“ nepažįstamų moterų buvo užpulta ir sumušta 1987 metais gimusi moteris. Konflikto metu buvo sudaužytas jai priklausantis mobiliojo ryšio telefonas, sugadinti batai. Nukentėjusioji patirtus nuostolius įvertino 250 litų.

Sausio 10 dieną užregistruotas 1953 metais gimusio vilniečio pareiškimas, kad rado apvogtą mūsų rajone esančią savo sodybą. Be to, joje buvo sugadinta turto.

Kitą dieną bute Širvintose rastas 1940 metais gimusio vyriškio kūnas be smurto žymių. Taip pat užregistruotas 1968 metais gimusio vilniečio pareiškimas, kad, atvykęs į jam priklausančią statomą sodybą Širvintų seniūnijoje, pastebėjo, kad buvo įsibrauta į rakinamą sandėlį – pavogti įrankiai. Nuostolis – 350 eurų.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+