Nušvilpė tris „belorusus“

Vilniaus AVPK nuotr.

Gegužės 18-24 d. įvykių suvestinė, parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai.

Gegužės 20 d. buvo užregistruotas MB „Auto pirkliai“, esančios Jauniūnų sen. Žarnavagių k., pareiškimas, kad tądien pastebėjo, jog iš nurodytos teritorijos buvo pavogti trys nauji traktoriai „Belarus“. Dėl vagystės įmonė patyrė 56 750 eurų turtinę žalą.

Esame rašę, kad prie magistralės ties Bartkuškiu pastatytoje nedidelėje gamykloje planuota surinkinėti ir Europos rinkai pritaikyti (modernizuoti) Baltarusijoje veikiančio MTZ produkciją.

Kaip apie tai informuoja Policijos departamentas, vagystė įvykdyta gegužės 19 d. apie 21 val. Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas papildo, jog pavogti traktoriai „Belarus-82.3“, „Belarus-892.2“ ir „Belarus-892“.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. Jau nustatyta, kad nusikalstamą veiką įvykdę asmenys galėjo pasinaudoti valstybinės reikšmės kelio A2 (Vilnius-Panevėžys) atkarpa Maišiagala – Ukmergė abiem kryptimis laikotarpiu nuo gegužės 19 d. 20 val. iki gegužės 20 d. 6 val. Sostinės policijos kriminalistai paprašė asmenų, galinčių suteikti informaciją apie šį nusikaltimą ar mačiusių traktorių pakrovimą ar gabenimą, taip pat asmenų, kurie važiavo nurodytu laikotarpiu minėta kelio atkarpa su automobilyje įrengtais vaizdo registratoriais, susisiekti su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 3-iojo skyriaus pareigūnais tel. 8 700 58804, 8 601 04216, arba paskambinti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.

Už didelės vertės svetimą turto, kaip ir už didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčių vertybių pagrobimą arba grobimą dalyvaujant organizuotoje grupėje, Baudžiamajame kodekse numatyta laisvės atėmimo iki 8 metų bausmė.

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 27 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top