Norėjo pasikalbėti su „policijos tėvu“

Sausio 20-osios naktį, 01.30 val., skubios pagalbos telefonu 112 paskambinęs Robertas Z. pasiskundė, kad bijo dėl savo gyvybės ir reikalauja pareigūnų. Vyras teigė, kad neva dėl politinių pažiūrų šiuo metu jam kyla grėsmė.

Nurodytu adresu buvo išsiųstos policijos pajėgos. Pasidomėjus, kas kelia grėsmę skambinusiajam, šis sakė, kad norėjo pasikalbėti su kažkokiu „policijos tėvu“, bet nepaaiškino, kokia pagalba jam reikalinga ir dėl ko kvietė policijos pareigūnus. Namuose matėsi gausaus alkoholio vartojimo požymiai.

Konstatavus, kad Robertas Z. melagingai iškvietė policijos pareigūnus žinodamas, jog pagalba nereikalinga, jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

2014 metais po kartą už neblaivaus pasirodymą viešoje vietoje ir nedidelį chuliganizmą administracine tvarka baustas Robertas Z. štai jau gerą penkmetį „specializuojasi“ stebindamas Skubios pagalbos centrą ir policijos pareigūnus savo prasimanymais. Tais pačiais 2014 metais jis buvo nubaustas 300 litų bauda už tai, kad Paspėrių kaime telefonu neblaivus (nustatytas net 3,48 prom. girtumas!) melavo, jog namuose triukšmauja ir agresyviai elgiasi, mušasi neblaivus motinos sugyventinis.

Vien už prasimanymus ir nepateisinamus policijos iškvietimus Robertas Z. buvo baudžiamas jau septintą kartą. Konstatavęs, kad vyriškis tinkamų išvadų nepadarė, teismas skyrė 430 Eur baudą.

Gintaras Bielskis

Visą straipsnį skaitykite gegužės 8 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top
+