Nepilnamečių išgertuves nutraukė policija

Gruodžio 10-12 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 7 asmenys.

Pirmadienį iš Širvintų miesto P. Cvirkos gatvės 8-ojo namo į policiją buvo pristatyti trys 15-17 metų jaunuoliai. Pasirodo, jie girtavo bendroje virtuvėje.

Tą pačią dieną į policiją buvo pristatytas ir 1963 metais gimęs Jauniūnų seniūnijos gyventojas A.M., girtas gulėjęs Jauniūnų kaime. Antradienį Širvintų mieste, Zibalų gatvėje, girtas gulėjo rajono gyventojas T.N., o širvintiškis R.V. girtas pasirodė prie Vilniaus gatvės 39-ojo namo.

Trečiadienį dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo ir asmenybės nustatymo į policiją buvo pristatytas 1942 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas S.G.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 6 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Gruodžio 11-osios pavakarę, apie 17.37 val., pareigūnai pričiupo rajono gyventoją K.K., kuris neblaivus vairavo dviratį.

Sekmadienio naktį gausiai iškritęs sniegas ne vienam vairuotojui tapo kol kas rimčiausiu šios žiemos išbandymu. Tądien policijai pranešta apie du eismo įvykius automagistralėje Vilnius-Panevėžys.

9.45 val. 53-iajame magistralės kilometre automobilio „Hyundai I30“ nesuvaldė Trakų rajono gyventoja D.K., kuri neatsižvelgė į kelio būklę bei orų sąlygas ir nepasirinko saugaus greičio. Trisdešimt vienerių metų vairuotojos nesuvaldytas automobilis atsitrenkė į kelio atitvarus, o paskui – į automobilį „Volkswagen Golf“, kurį vairavo vilnietis M.K. Po susidūrimo golfas taip pat atsitrenkė į atitvarus. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinti automobiliai ir kelio įrenginys.

20.44 val. 55-ajame kilometre į panašią situaciją pateko dvidešimt šešerių metų vilnietė A.A. Jos nesuvaldytas automobilis „Citroen Xsara“ atsitrenkė į kelio atitvarus. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis ir kelio atitvaras.

Gruodžio 11-ąją policija užregistravo tarnybinį pranešimą, kad rajono gyventojas A.M. vengia atlikti Širvintų rajono apylinkės teismo paskirtą baudžiamojo poveikio priemonę – dalyvauti smurtinį elgesį keičiančiose programose.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+