Karšta naujiena: Mažametį mokykloje nuskriaudė buvęs Širvintų rajono tarybos narys?

Panašu, kad Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio minėjimas – su šaukštu deguto medaus statinėje. Kai visas Širvintų rajonas laukė prasidedant jubiliejinių renginių, rajono pakraštyje, Jauniūnų seniūnijoje, nutiko nemalonus incidentas. „Širvintų krašto“ žiniomis, Vasario 16-osios išvakarėse buvo panaudotas smurtas prieš mažametį Barskūnų pagrindinės mokyklos mokinį. 

Apie tai buvo parašytas pareiškimas policijai, mokyklos vadovei įteiktas prašymas išsiaiškinti, kokiomis aplinkybėmis galėjo nukentėti mokinukas.

„Širvintų krašto“ žiniomis, smurto šešėlis metamas ant šios mokyklos mokytojo Marijan’o Buinicko. Pedagogas, vienas Lietuvos lenkų rinkimų akcijos aktyvistų Širvintų rajone, yra kelias kadencijas dirbęs Širvintų rajono taryboje, vadovavęs Kultūros, švietimo, jaunimo ir sporto komitetui, praėjusiuose rinkimuose su Lietuvos lenkų rinkimų akcija kandidatavęs į Lietuvos Respublikos Seimą.

Širvintų rajono policijos komisariato viršininkas Almantas Lukša patvirtino, kad policija yra gavusi pareiškimą dėl galimo incidento. „Pradėtas ikiteisminis tyrimas, daugiau pakomentuoti negaliu,“ – sakė policijos vadovas.

Vėliau policija išplatino pranešimą, kad vasario 16 dieną buvo užregistruotas 1988 metais gimusios Jauniūnų seniūnijos gyventojos pareiškimas, kad jos sūnui, gimusiam 2008 metais, vasario 15 dieną mokyklos koridoriuje per pertrauką mokytojas delnu sudavė per dešinį skruostą taip sukeldamas jam fizinį skausmą.

„Širvintų kraštui“ pavyko sužinoti, kad rajono merės Živilės Pinskuvienės pavedimu buvo sudaryta darbo grupė galimam incidentui ištirti, jai vadovauti paskirta merės pavaduotoja Irena Vasiliauskienė, rajone kuruojanti vaiko teises.

„Yra toks pranešimas, kad galėjo nukentėti mažametis. Aiškinsimės įvykio aplinkybes,“ – sakė vicemerė.

Pagal pirminę informaciją, kuri pasiekė „Širvintų kraštą“, incidentas galimai nutiko Barskūnų mokykloje Vasario 16-osios šventės išvakarėse.

Darbo grupės narė, Švietimo skyriaus vedėja Regina Jagminienė taip pat patvirtino, kad turima žinių apie galimai nutikusį incidentą. Kai kalbėjomės, darbo grupė kaip tik ketino vykti į Barskūnus ir aiškintis aplinkybes. „Kol kas disponuoju telefoninių pranešimų informacija, o ją pakomentuoti sunku. Kiek žinau, galimai nukentėjusio mažamečio motinos prašymas yra pas mokyklos direktorę. Kai su juo susipažinsiu, galėsiu susidaryti platesnį vaizdą apie galimą situaciją,“ – sakė Regina Jagminienė.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

61 Atsakymas į "Karšta naujiena: Mažametį mokykloje nuskriaudė buvęs Širvintų rajono tarybos narys?"

 1. Anonimas parašė:

  as tai net stebiuosi kaip jinai islaiko tokia ramybe

 2. loreta parašė:

  Sveikatos gerb. merei atlaikant visus puolimus. Jūs stipri, o jie draskosi is nevilties.

 3. kalnu roze parašė:

  tai jo

 4. Janina parašė:

  Gavosi. Taip. Kaip Gavosi. Gaila, dveiu, pusiu. Pazistu. Abi.Puses.linkiu.stipribes.kantribes.ir.Dievo.palaimos.

 5. jau parašė:

  Perziurejus vaizdo irasa, kažkaip negražiai iš sono atrodo tie rekavimai is vietos. Juk net gerokai vyresni tarybos nariai atsistoja noredami paklausti, o cia… Vaizdas kaip sakant „ne očen“. Kazkas is vyresniuju galetu pamokyti, kaip tarybos nariui reikia elgtis.

 6. to vale parašė:

  va tokia ir liaudis, vienas galimai smurtavo pries vaika, o kiek nuopelnu, kiti jokio mandagumo posedzio metu, kas darosi ant sio svieto

 7. vale parašė:

  tiesiog mandagumo niekas nemokino.

 8. to vale parašė:

  tiesiog nemalonu klausyti, elgiamasi kaip vaiku darzelyje, kaip sunku merei,

 9. vale parašė:

  Padorius zmones sios dienos tarybos posedyje kai kuriu opozicionieriu elgesys tiesiog piktino.

 10. to as parašė:

  2008 m gimes isveda is kantrybes? toku izymu pedagoga?

 11. to pastebejimas parašė:

  O kam tas lyderis? Pinskuviene tikrai laimes 2019. Kad tik nesugalvotu spjaut i viska ir nesikelt kandidaturos? Ji jau parode, kaip turi dirbti tikras, o ne butaforinis meras.

 12. pastebejimas parašė:

  Šios dienos posėdis parodė, kad opozicija neturi jokio lyderio. Rinkimai čia pat, man darosi neramu.

 13. as parašė:

  Be abejo, kad mokytoja isvede is kantrybes. Bet siuo atveju opozicija turejo parodyti stubura, kad yra objektyvi, kad visiems ji yra teisinga, o cia isejo didelis pššššššššššššššššššš. Taip rekave tuomet, dabar tyli. Tai parodo, kad ir teisingaja besiskelbianti opozicija nera teisinga visiems.

 14. Keista parašė:

  O kodel tik savivaldybes? O opozicijos jie juk teisuolei statosi. Tada ir elgtis turi vienodai. As nesiemu nei vieno zmogaus toje situacijoje teisti, nagrineti, ne buvau toje situacijoje nezinau kas kaip vyko. Kodel taip ivyko. O eina kalba apie politikus ju reklama, melagingus faktus! Laikrasciu skrajingu ir melagingu fraziu, tekstus.

 15. A. parašė:

  Nepalaikiau ano mokytojo veikmų kaip ir šio. Žiūrėsim ar skirsis savivaldybės sprendimas dėl nuobaudos?

 16. Liudna parašė:

  Kitame leidini bevercio teksto prideta, kad nereiktu rasyti apie tai,,geraji mokytoja“. Nei mateika, nei kuznezoviene jokiu komentaru…jokiu laidu.juzoniai jokiu reapliku. Issiseme vargelis. Laikrastukininkes jokio skandalo, jokiu klausimu neraso. Jokiu sugalvoto, sukurpto melagingo pareiskimo neparase policijai. Nesikreipe i Vilniu i vaiko teise. Idomu geras mokytojas turbut SAVAS…

 17. Tiesiog parašė:

  norejo zmoniems kaip geriau

 18. Tiesiog parašė:

  man atrodo geriau stogas virs galvos, nei i lauka iseit gyvent, nieko blogo nematau…

 19. to Aiste parašė:

  Vau, koks universalus mokytojas, viska gali, net stoga virs galvos parupinti, zinosim kur kreiptis.

 20. Aiste parašė:

  Bet labiausiai sitoj situacjoj meres PARANKINIAI dalyvauja. Kuriai vienai is parankiniu pats mokytojas padejo stoga virs galvos gaut. GEDA MOTERIS

 21. idomu parašė:

  Kazin ar merei reikes vaziuoti i seimą aiskintis? Ar ten bus sudaryta didele puolimo ir smerkimo komanda?

Comments are closed.

scroll to top
+