Kovo 7-14 d. policijos užregistruotų įvykių suvestinė: Įtaria padegimus

Per savaitę Širvintų policija išaiškino 40 asmenų, padariusių administracinius nusižengimus. Tarp jų – keli neblaivūs vairuotojai: kovo 8 dieną Širvintų seniūnijoje automobilį BMW neblaivus vairavo 1973 metais gimęs elektrėniškis, o per kitas dvi dienas įkliuvo dviratį neblaivus vairavęs Zibalų seniūnijos gyventojas, gimęs 1971 metais, ir neblaivus Širvintų seniūnijoje gyvenantis dviratininkas, gimęs 1987 metais.

Policija gavo 62 skundus, pareiškimus, pranešimus.

Kovo 7 dieną policija užregistravo, jog kovo 4-ąją Širvintų rajono policijos komisariate buvo gautas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pranešimas, kad vasario 28 dieną Širvintų seniūnijoje dėl galimai tyčinės žmonių veikos kilo gaisras, kurio metu visiškai sudegė sodybos ūkinis pastatas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu. Už tai baudžiama bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki 5 metų.

Kad taip manyti buvo pagrindo, patvirtina kovo 6 dieną policijoje gautas ugniagesių pranešimas, kad kovo 5-osios popietę Širvintų seniūnijoje kilo gaisras mediniame ūkiniame pastate. Gaisro kilimo priežastis – galima tyčinė žmonių veika. Gaisro metu apdegė pastatas. Tokiu būdu buvo apgadintas svetimas turtas visuotinai pavojingu būdu.

Kaip skelbė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, vasario 28 dieną kilo gaisras Gavėnių kaime, kur degė 8X4 m ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, pastatas jau liepsnojo, stogas buvo įkritęs. Gaisro metu ūkinis pastatas smarkiai apdegė. Kovo 5-osios įvykis didesnio susidomėjimo nesukėlė.

Kovo 9 dieną policija gavo 1973 metais gimusios Zibalų seniūnijos gyventojos pareiškimas, kad pas ją į namus atėjo neblaivus vyras, gimęs 1971 metais, kuris tyčia nuo sienos nuplėšė elektros laidus, televizijos laidą, sugadino skambutį. Padaryta 100 eurų žalos.

Parengta pagal policijos pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+