Kanapes gabeno į Širvintas?

Patikrinus automobilį, rasta 12 maišelių su, įtariama, kanapėmis ir jų dalimis.

Patikrinus automobilį, rasta 12 maišelių su, įtariama, kanapėmis ir jų dalimis.

Per keturis šių metų mėnesius Širvintų rajone užregistruota 150 nusikalstamų veikų, t. y. 28 nusikalstamom veikom daugiau nei prieš metus. Pareigūnams nuo metų pradžios pavyko ištirti 88 nusikalstamas veikas, tai sudaro beveik 60 procentų užregistruotų veikų.

Lyginant pagal specifiką, šįmet rajone užregistruoti 139 nusikaltimai, iš kurių 4 yra sunkūs ir labai sunkūs, o 19 buvo įvykdyta viešose vietose (5 jų – gatvėse). Apskritai sunkių ir labai sunkių nusikaltimų, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padvigubėjo, beveik dvigubai daugiau nusikalstamų veikų įvykdyta ir viešose vietose.

Be to, šįmet rajone įvykdyti 6 plėšimai (pernai per tą patį laikotarpį – 1), 9 sukčiavimai (2), 9 turto sunaikinimai (12), 11 viešosios tvarkos pažeidimų (5).

Per keturis mėnesius rajone nebuvo užregistruota nė vienos nusikalstamos veikos, susijusios su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, jų kontrabanda, disponavimu ar platinimu. Tačiau, panašu, kad tai – tik viena statistikos pusė.

Muitinės kriminalinė tarnyba informavo, kad balandžio 28 dienos popietę jos darbuotojai kartu su Lietuvos kelių policijos pareigūnais Vilniaus rajone, Grigiškėse, patikrinti sustabdė lengvąjį automobilį „Toyota Corolla“, vairuojamą Lietuvos piliečio T. K.

„Automobilio bagažinėje buvo rasta 12 vienetų plastiko maišelių, kaip įtariama, su narkotikais – kanapės ir jų dalys,“ – rašoma Muitinės pranešime spaudai.

Pranešime taip pat rašoma, kad buvo sulaikyta 2,34 kg narkotikų, kurių vertė – apie 58 tūkst. litų. Įtariama, kad narkotikai į Lietuvą atgabenti kontrabanda, norint juos mūsų šalyje parduoti.

Dėl šio nusikaltimo įtariami trys asmenys, du iš jų sulaikyti 3 mėnesiams, o trečiajam paskirta švelnesnė kardomoji priemonė. Muitinės kriminalinės tarnybos Nusikaltimų tyrimo skyriuje dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras.

Nors sulaikytųjų asmenybės neatskleidžiamos, mūsų žiniomis, bent vienas jų yra kilęs iš Širvintų, čia baigęs L. Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją ir įstojęs į Vilniaus universitetą.

Kas dėl kanapių, Vidaus reikalų ministerijos duomenimis, nuo metų pradžios šalyje jau paimta per 293 kg kanapių ir jų dalių.

„Širvintų krašto“ informacija
cust.lt nuotrauka

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+