Iš žvejybos – sunkiai apgirtęs

Liepos 25-osios rytą nuo Maišiagalos Širvintų link važiuojančio automobilio „Mercedes Benz“ vairuotoja J. U. nustėro pamačiusi, kai Jauniūnų seniūnijoje, Pociūnų kaime, iš šalutinio kelio dideliu greičiu išlėkė automobilis „Volvo V70“. Automobilis kirto pagrindinį kelią, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir nestabdydamas bandė grįžti į savo eismo juostą. J. U. vairuojamas automobilis kairiąja puse atsitrenkė į „Volvo V70“ dešinąją pusę. Į kelią „iššokęs“ automobilis dar kiek pavažiavo ir sustojo. Iš jo išlipo vairuotojas, kuris priėjęs paklausė, „ar ji gyva“? J. U. atsakė, kad gyva. „Mercedes Benz“ durelės buvo užsikirtusios, tas vairuotojas padėjo jai išlipti. Vairuotoja matė, kad nepažįstamasis yra neblaivus. Tuo metu prie jų sustojo pravažiuojantis automobilis, iš kurio išlipęs vyriškis pasidomėjo, ar reikia medikų pagalbos, ar iškviesti policiją. „Volvo“ vairuotojas sakė, kad policiją kviesti nereikia, siūlė užpildyti eismo įvykio deklaraciją, tačiau J. U. atsisakė ir pasiūlė palaukti policijos.

Atvykę policininkai išsiaiškino, kad „Volvo V70“ vairavo Vitalijus S. Patikrinus alkotesteriu, šis parodė … sunkų girtumo laipsnį – 2,94 prom. Taigi Vitalijus beveik du kartus viršijo ribą, kurią peržengus transporto priemonės vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė.

Vitalijus S. dėl jo įvykdyto nusikaltimo savo kaltę pripažino. Jis paaiškino, kad tądien nuo 6 val. ryto žvejojo Levaniškių kaime. Žvejodamas jis išgėrė butelį degtinės. Apie 8 val. jis išvažiavo namo į Šiaulių kaimą, o išvažiuodamas į pagrindinį kelią nepraleido nuo Maišiagalos atvažiuojančio automobilio.

Paėmus įtariamojo kraujo, buvo nustatyta 2,78 prom. etilo alkoholio mažiausia koncentracija.

Bylą nagrinėjęs teismas nustatė, kad kaltinamasis Vitalijus S. yra neteistas, bet administracine tvarka baustas 11 kartų, turi galiojančią nuobaudą, nedirba, darbo biržoje nesiregistruoja.

Už tai, kad transporto priemonę vairavo neblaivus, kai kraujyje rasta daugiau nei 1,50 prom. etilo alkoholio, Vitalijui S. skirta 54 MGL (2700 Eur) dydžio bauda. Ją sumažinus vienu trečdaliu, nuteistajam nurodyta per 18 mėnesių sumokėti galutinę 36 MGL (1800 Eur) dydžio baudą. Taip pat konfiskuotas Vitalijui priklausantis automobilis „Volvo V70“, nuteistajam paskirta baudžiamojo poveikio priemonė – 2 metams draudimas naudotis specialia teise vairuoti kelių transporto priemones.

ŠK

     
Naujausi komentarai
 • apgailėtina    2018-11-16 11:16         

  Tokie komentarai tik parodo ant kiek degradavusių žmonių yra Širvintų rajone… apgailėtina

 • paskutiniam    2018-11-13 22:17         

  o is kur pats toks proto bokštas??

 • komentatoriams    2018-11-13 18:21         

  nesupykit bet jus tikri proto invalydai debilu debylai esat

 • gerai sakaj    2018-11-13 14:47         

  vazevo sau zmogus namo ble niekam netrugde. tai ne. rejkejo ble zioplaj vistaj pasimajsyti.

 • volas    2018-11-13 14:38         

  O,kam boba psimaišė

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar leidote fejerverkus Naujųjų Metų naktį?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 10 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.