Dabar jau naujas tikslas – penki šimtai?

Per 2014 metus Širvintų rajone buvo užregistruotos 423 nusikalstamos veikos, teigia Vidaus reikalų ministerijos užfiksuoti duomenys apie nusikalstamumą Lietuvoje.

Tai pirmas atvejis istorijoje, kai Širvintų rajone per metus buvo užregistruota 400 ir daugiau nusikalstamų veikų. Iki tol per dešimtmetį kasmet užregistruojamų nusikalstamų veikų skaičius svyruodavo tarp 318-os (2008 metais) iki 394-urių (2012 metais). Tik kartą, 2006-aisiais, per metus užregistruotų nusikalstamų veikų skaičius neviršijo trijų šimtų (299).

Palyginti su 2013-aisiais, pernai Širvintų rajone užregistruota 45 nusikalstamom veikom daugiau, arba – daugiau nei devintadaliu (11,9 proc.). Per metus policijos pareigūnai ištyrė kiek daugiau nei pusę – 223 nusikalstamas veikas. Nors ištirta dviem veikom daugiau nei prieš metus, dėl išaugusio nusikalstamumo ištyrimas rajone smuko maždaug 5 procentais.

Situacija Širvintų rajone pernai buvo viena prasčiausių Vilniaus apskrityje, kur nusikalstamumas labiau išaugo tik Švenčionių rajone (20,6 proc.). Palyginti su prieš tai buvusiais metais, daugiau nusikalstamų veikų pernai buvo užregistruota ir Šalčininkų rajone (8,7) proc. bei Vilniuje (0,2 proc.), o štai sumažėjęs nusikalstamumo lygis kituose apskrities rajonuose lėmė, kad pernai Vilniaus apskrityje buvo užregistruota 2,6 proc. nusikalstamų veikų mažiau, nei 2013-aisiais.

ŠK informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+