Apsižodžiavę susipliekė, o paskui raičiojosi ant stiklo šukių

Asociatyvi nuotr. iš „Š. k.“ archyvo

Spalio 5-11 d. įvykių suvestinė pagal pirminę informaciją apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 2 ikiteisminiai tyrimai, sulaikytas 1 asmuo.

Spalio 8 d. apie 1 val. namuose Širvintų sen., Avižonių k., išgertuvių metu tarp brolių kilo žodinis konfliktas. Jo metu 1992 m. gim. brolis (nustatytas 2,25 prom. neblaivumas), paėmęs stiklinį butelį nuo alaus, juo trenkė 1994 m. gim. broliui (nustatytas 2,14 prom. neblaivumas) per galvą. Buteliui sudužus, ranka apglėbė jaunesniojo brolio kaklą ir jį smaugė. Gindamasis nuo vyresnėlio smurtiniu veiksmų, jaunėlis taip pat kelis kartus sudavė skriaudikui į įvairias kūno vietas. Abu broliai nugriuvo ant grindų ir toliau mušėsi, o mušdamiesi abu susižalojo rankas ir kojas į sudužusias butelio ir indų šukes.

Dėl vyresniojo brolio veiksmų jaunesnysis brolis patyrė nežymius kūno sužalojimus, jam buvo sukeltas fizinis skausmas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Vyresnysis brolis sulaikytas.

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite spalio 14 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Apsižodžiavę susipliekė, o paskui raičiojosi ant stiklo šukių"

  1. birute parašė:

    Siaubinga istorija, kai brolis prioes broli 🙁

Comments are closed.

scroll to top