Šventinės Širvintos nušvito šiaurės pašvaistės spalvomis

„Mažytė, tikra, gyva eglutė – tai krykščiantys ir išdykaujantys vaikai. Maži, bet labai svarbūs, nes yra mūsų visų ateitis. Širvintų ateitis. Todėl ir tą mažulytę eglutę pasibaigus šventėms, atsargiai išimsime iš deimanto ir kartu pasodinsime. Tam, kad ji augtų ir džiugintų. Tam, kad praėjus 10, 20 ir 30 metų visi kartu ją galėtume puošti. Kaip ir vaikai, kurie užaugs ir savo darbais puoš Širvintų kraštą,“ – taip šiemetinę šventės pagrindinę mintį kartu su Kalėdų seneliu pristatė Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Pirmosios kalendorinės žiemos dienos vakarą ne tik eglė, bet ir visas miestas suspindo tikromis šiaurės pašvaistės spalvomis. Neįtikėtiną reginį moderniomis apšvietimo technologijomis sukūrė „Sound and Lighting Production“. Juk Kalėdų laukimas – tas metas, kuriam tokia svarbi stebuklo nuojauta, kai gali pamatyti tai, ko realybėje nepamatytum.

Šventę nuspalvino ir griausmingi, spalvingi fejerverkai!

Organizatorių inf.
Mindaugo Datenio nuotr.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 3 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (4 įvert.)

15 Atsakymų į “Šventinės Širvintos nušvito šiaurės pašvaistės spalvomis”

 1. Anonimas parašė:

  Ačiū, mere!

 2. parašė:

  Vienareikšmiškai – tik UŽ PINSKUVIENĘ!!♥

 3. simona parašė:

  Nuostabi eglutė. Žavus merės išradingumas. Masė žmonių prie eglutės.

 4. Dainius Graužinis parašė:

  Švenčių kaina ne 62000 eurų. Daugiau.
  Laidoje KK2 merė sakė, kad eglutė kainavo 18000 eurų, o visas miesto papuošimas 44000 eurų, tačiau nepasakė kiek kainavo ir dar kainuos kalėdiniai bei naujametiniai renginiai (koncertai ir pan.).
  Vis gi merę galima būtų pagirti, kad nepabijojo viešai pateikti skaičių. Anksčiau skaičius tekdavo sunkiai traukti.. Progresuojam!

 5. florencija parašė:

  Gera, kad turime tokią supratingą ir matančią žmones merę. Tegul džiaugiasi visi, nes artėja šventės. Tegul gera ir šviesu būna visų širdyse, netgi tų, kurie čia visaip niekina merę. Reikia turėti bent kiek sąžinės taip pulti rajono vadovę. Tegul tų nepatenkintųjų protą apšviečia švenčių šviesa. Pabūkite nors kiek laimingi, nenuodikite kitiems gyvenimo.

 6. Upelio Kronikos parašė:

  Tustybes muge. Ir kiek galima butu ilgalaikiu darbu nuveikti vietoj sito mirksincio kico. Neslovinkite cia tos nufotosopintos bobos is savivaldybes puslapio, nes ne ji ten padare, ne ji sugalvojo ir ne uz savo pinigus. Viskas del pakazuchos pries kitus kaimus. Butu galima kur kas prasmingiau isleisti pinigus, bet tie darbai nebuna lengvai matomi, o sita bobela ne tokio mentaliteto.

 7. Dainius Graužinis parašė:

  Aha, kol rašiau komentarą kažkas nurodė viso to kaina – 62000 eurų
  Nesikabinsiu prie kainos. Tegul vertina širvintiškiai.
  Ko norėtųsi, tai skaidrumo skaidrumo skaidrumo. Jeigu savivaldybė kiekvienų metų pradžioje miestiečiams pateiktų pasirinkimo variantus:
  1) už xxxx eurų gausite tokią paslauga
  2) už yyyy eurų galėsite įsigyti tokią įrangą
  …….
  10) už zzzz eurų pasistatysite tokį pastatą
  o miestiečiai balsuodami pasirinktų – už šių metų biudžetą norime 2,5,7, ir 10 variantų, tai būtų idealu. Jokių priekaištų surasti nebūtų įmanoma. Juk demokratija.
  Deja, dabar tai, ką turime Širvintose į demokratiją ir savivaldą visai nepanašu.

 8. irgi nuomone parašė:

  O kodel “ teisinga“ spauda nieko neraso apie eglutes svente??? Juk visokius vejus suraso, o tokio dziuagsmo zmonems, o ypac vaikams neparasyta?

 9. Dainius Graužinis parašė:

  Delfi: „Kauno savivaldybė atskleidė, kiek miestui kainavo pasiruošimas didžiųjų metų švenčių laukimo periodui. Jau anksčiau buvo skelbta, kad šių metų miesto eglei bei Rotušės aikštei puošti yra numatyta 160 tūkst. eurų.“

  Širvintų savivaldybė atskleis?

 10. SKURDŽIUS parašė:

  Kiek Širvintų rajone žmonių gyvena žemiau skurdo ribos? Kas gali pasakyti.?
  Ir vėl Pinskų fotosesija, įžiebiant eglutę. Ir vėl Živilės džiaugsmas, kad jinai gali išleisti 62000 Eur eglutės ir miesto papuošimui, neatsiklausus rajono gyventojų.. Tiesiog liūdna.
  Kas jai yra KK2 , jeigu jinai prašo atvykti ją filmuoti. KK2 yra šou laida. Ir jinai ten tinka. Šaiposi iš žmonių ir aiškina, kaip jinai turtingai gyvena, kokias brangias dovanas gauna.
  Kaip renka pinigus, kad senjorams išvirtų sriubos. Tai kodėl Širvintų savivaldybė nepasirūpina savo žmonėmis?. Negi žmonės Pinskuvienę išrinko, kad kraipytųsi ir šaipytųsi per šou televizijos laidas iš žmonių.
  62000 Eur paleisti vėjais, kaip šiuo metu skurdžiai gyvena apie 30 proc, žmonių. Štai ką reiškia turėti rajono merę, kuri savarankiškai niekad nedirbo, o gyveno iš partijų, o dabar iš rajono biudžeto pinigų.

 11. kalnu roze parašė:

  Kas dare, kas nedare, nera svarbu, bet miestas atrodo ispudingai. Jeigu zmones dirba ir moka mokescius, tai gali pasidžiaugti sukurtu groziu. Nereikia cia pavydeti ir kiekvienais metais rasineti nesamones. Nebutinai dirbantys zmones visada turi remti tuos, kurie ir taip nuolat remiami. Aciu merei uz graziai papuosta miesta. Turime teise pasidžiaugti visi.

 12. Kaimietis parašė:

  A čia Pinskai už savo padarė? Kokie šaunuoliai! Už svetimus visų pinigėlius mokėtų kiekvienas. Tiesa, tik daug šviesų.

 13. Dainius Graužinis parašė:

  Šaunuoliai eglutės dizaineriai, kūrėjai, montuotojai ir apšvietėjai!

 14. Anonimas parašė:

  graziausia egle buvo 2016 metais…..o dabartine tai siaip sau

 15. Leonora parašė:

  Super!

Comments are closed.

scroll to top