Suolelis Zitos Kelmickaitės atminimui – vieta, kurioje gims naujos idėjos, viltys ir svajonės

„Niekada nenusivilkite. Kad ir kokia prasta padėtis būtų, visada tikėkite. Visada saulė patekės,“ – būtent šia Zitos Kelmickaitės citata, sulaukusia didžiausio širvintiškių pritarimo, papuoštas jos atminimui skirtas suolelis, atidengtas Širvintų rudens šventės metu.
Sustoti, prisėsti, pasigrožėti, pagalvoti, pasikalbėti – tokia suolelio paskirtis, tokia ir idėja pagerbti šviesios atminties muzikologę, televizijos laidų vedėją visoje Lietuvoje.

Prie šios akcijos prisijungti tapo svarbu ir Širvintų rajono savivaldybei, merei Živilei Pinskuvienei, kurios nuomone, rajono kultūros bendruomenei šis muzikologės atminimas yra prasmingas ir reikalingas.

Suolelį Zitai Kelmickaitei ir visiems širvintiškiams pagamino, savo išmonę ir rankų šilumą į medį sudėjo mūsų krašto tautodailininkas, Igno Šeiniaus premijos laureatas Kęstutis Norušis, prisipažinęs, kad būta ir bemiegių naktų, tačiau gimus idėjai, darbas vyko su dideliu užsidegimu.

Suolelio atidengime dalyvavo ir akcijos iniciatorius LRT žurnalistas Edvardas Kubilius, Seimo narys Jonas Pinskus, Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška, vicemerė Laima Versekėnaitė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė, direktorės pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, Tarybos nariai Virgis Daugėla, Marija Gudonienė, Vilma Bartusevičienė, Simas Buinickas, Kęstutis Jasevičius, Julius Jagminas, Egidijus Dragūnaitis.

Akcijos iniciatorius Edvardas Kubilius paatviravo, kad nesitikėjo tokio iniciatyvos palaikymo, o spalio 1 d. Lietuvoje jau bus 20 suoliukų pastatyta.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 29 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Suolelis Zitos Kelmickaitės atminimui – vieta, kurioje gims naujos idėjos, viltys ir svajonės”

  1. gerbėja parašė:

    Net „teisinngas““ portalas nieko neužsiminė, vadinasi, geras darbas padarytas.

  2. gerbėja parašė:

    Na bet šaunuolė merė ir Kęstutis.

Comments are closed.

scroll to top