Širvintose šiluma pigesnė nei kaimyninėje Ukmergėje

Kovo 8-ąją rašėme apie šilumos kainas šalyje. Palyginome, kad pastaruosius kelis mėnesius UAB Širvintų šiluma tiekiamos šilumos kaina yra viena mažiausių šalyje, o mūsų rajonas jau kuris laikas balansuoja ant mažiausiai už šilumą mokančių savivaldybių penketuko ribos.

Pastarųjų mėnesių Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos pateikiamos ataskaitos rodo, kad Širvintose puikiai sekasi tai daryti ir toliau. Prieš Šv. Velykas paskelbti naujausi duomenys tik patvirtino, kad santykinai mažos šilumos kainos yra geroji tradicija ir nuoseklaus Savivaldybės administracijos bei jai pavaldžios įmonės UAB Širvintų šiluma vadovų darbo rezultatas.

Tarp visų keturiolikos IV grupės šilumos tiekėjų (25-50 tūkst. MWh) Širvintų rajone parduodamos šilumos kaina (6,76 ct/kWh be PVM) balandžio mėnesį yra mažiausia. Širvintų rajonas IV grupėje yra vienintelis, kur kaina neperžengia 6 ct/kWh be PVM ribos (žr. grafiką).

Palyginti su praėjusiais metais, šiluma Širvintose atpigo 20,66 proc.

Svarbu paminėti, kad gerokai daugiau vartotojų, o tuo pačiu manevravimo laisvės turinti III grupei priklausanti UAB Ukmergės šiluma balandį šilumą parduoda brangiau – už 6,98 ct/kWh be PVM. Brangiausiai šilumą šalyje perka Kazlų Rūdos, Nemenčinės, Pakruojo ir Lazdijų gyventojai, kur jos kaina be PVM yra viršijusi 10 ct/kWh ribą.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite balandžio 5 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)

5 Atsakymai į “Širvintose šiluma pigesnė nei kaimyninėje Ukmergėje”

 1. to Anonimas 2024-04-10 19:18 parašė:

  Gal ir dabar šildymo nereikia?????????????

 2. paskutiniam parašė:

  Po savaites atsals ir vel britvom si….., kad salta. Ne laikas dabar isjungti siluma, jeigu butu balandzio 25, tai suprasciau.

 3. Anonimas parašė:

  Nu šiemet turbūt visa vasara šildys……lauke 23 šilumos ir vis radijatorius kaitina nu ar ne briedas

 4. Anonimas parašė:

  Viskas tik išmintingos merės dėka padaryta.

 5. geras oras parašė:

  šaunuole mere kad rūpinasi.

Comments are closed.

scroll to top