Širvintos nenusigręžė nuo Gitano Nausėdos

Šalia Prezidento – Širvintų rajono tarybos nariai Simas Buinickas ir Egidijus Dragūnaitis (15min.lt nuotr. fragmentas).

Sekmadienį baigėsi Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai. Už pirmąją kadenciją baigusį Gitaną Nausėdą savo balsus atidavė 3 iš 4, atėjusių balsuoti. Gitanas Nausėda, surinkęs 74,43 proc. balsų, tarsi nutrūktgalvis motociklininkas dulkių debesyje paliko mirksėti iš praėjusių rinkimų gerai pažįstamą premjerę Ingridą Šimonytę. Jai santuoka su konservatoriais į naudą neišėjo: per visą Prezidento rinkimų istoriją tokio pažeminimo antrajame ture dar nebuvo patyręs niekas.

Prie Gitano Nausėdos triumfo prisidėjo ir Širvintų rajono rinkėjai. Čia už antrą kandidato kadenciją balsavo 5672 rinkėjai (81,81 proc.), tuo tarpu Ingrida Šimonyte patikėjo 1154 balsavusieji (16,65 proc.).

Pastaroji bent kažkokiu progresu gali laikyti tai, kad antrajame ture ją kiek gausiau gausiau palaikė ir širvintiškiai: I ture ji buvo gavusi 1026 balsus (13,43 proc.). Tad antrame ture kol kas dar premjerė sužvejojo 128 papildomus balsus.

Didesnį derlių II ture pas mus surinko ir Gitanas Nausėda – savo taupyklę jis papildė 1576 balsais, t. y. trečdaliu daugiau, nei apskritai pas mus pavyko surinkti Šimonytei.

Kaip pastebi šalies internetinė žiniasklaida, Gitanui Nausėdai švenčiant pergalę, jo aplinkoje buvo ir Lietuvos regionų partijos pirmininkas Jonas Pinskus su žmona – Širvintų rajono savivaldybės mere Živile Pinskuviene. Kai kuriose nuotraukose iš Užupio rajone įsikūrusio restorano „Le Mans“ galima pastebėti ir su Prezidentu pozuojančius kai kuriuos Širvintų rajono savivaldybės tarybos narius.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gegužės 31 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.17 (6 įvert.)
scroll to top