Prezidento „teismui“ – dvi buvusių teisėjo padėjėjų kandidatūros užimti vakansiją Širvintų teismo rūmuose

Liepos 2 dieną Pretendentų į teisėjus atrankos komisija paskelbė išvadą dėl pretendentų į Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmų teisėjo pareigas. Kaip jau esame rašę, laisva vieta atsirado teisėjai Astai Katinienei nuo metų pradžios perėjus dirbti į Vilniaus miesto apylinkės teismą.

Užimti laisvą teisėjo vietą Širvintų rūmuose pretendavo 9 teisėjai, iš kurių penki dalyvavo posėdyje, trys buvo vertinami jiems nedalyvaujant, o viena pretendentė atsisakė dalyvauti ir nebuvo vertinama.

„Atrankos komisija, išanalizavusi posėdyje dalyvaujančių pretendentų vertinti pateiktus dokumentus, išklausiusi paaiškinimus ir atsakymus j Atrankos komisijos narių pokalbio su pretendentais metu pateiktus klausimus dėl turimos profesinės kvalifikacijos, darbo patirties, egzamino rezultatų, motyvų, kvalifikacijos kėlimo intensyvumo, dalyvavimo rengiant teisės aktų projektus ir kt. bei išklausiusi Vilniaus regiono apylinkės teismo pirmininko pavaduotojo Mindaugo Povilansko posėdžio metu išsakytą teismo nuomone ir atsižvelgusi į teisėjų poreikį, įvertino pretendentus pagal patvirtintus Pretendentų j apylinkės teismo teisėjus atrankos kriterijus. Komisija tinkamiausiais pretendentais Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmų teisėjo pareigoms užimti pripažino Augustę Juozapavičieną (86,5 balo) ir Gražiną Kreč (75,9 balo).

Gintaras Bielskis
Asociatyvi nuotr.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite liepos 14 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+