Pertvarkomas apšvietimas dešimtyse rajono gatvių

Gatvių apšvietimo modernizavimas Širvintų rajono seniūnijose! Senieji šviestuvai keičiami naujomis, taupiomis ir moderniomis LED lempomis!

Projektas įgyja pagreitį, ir gyventojai jau šią savaitę gali džiaugtis jo rezultatais Kabaldos k. Krantinės, Gėlyno, Kazliškių ir Rožių gatvėse.

Darbai baigiami Musninkų miestelio Paberžės, Mokyklos, Vyšnių, Bajoriškio, Krunų, Pieninės, Barboros gatvėse.

Darbai intensyviai vyksta Gelvonų miestelio K. Donelaičio, Pirties, Rožių, Šarkaičių, Naujakurių, Raisto ir Šviesos gatvėse, Čiobiškio miestelio Šilo, Kelto, Neries gatvėse, Bagaslaviškio miestelio Gluosnių, Šermukšnių, Klevų gatvėse.

Projektavimas vyksta Alionių I k. Miško, Sodų, Naujakurių, Bažnyčios, Mokyklos gatvėse, Čiobiškio miestelio Laisvės gatvėje, Bagaslaviškio miestelio Beržų ir Liepų gatvėse, Gelvonų miestelio Vilniaus ir Mikalajūnų gatvėse, Medžiukų k. Pamiškės, Naujakurių, Bičių ir Senojoje gatvėse, Barskūnų k. Barskūnų ir Ringės gatvėse, Bartkuškio k. Dvaro, Aušros ir Parko gatvėse., Kernavės miestelio Pilkapio, Traidenio, Mindaugo, Vilniaus, Ruseckų, Kriveikiškių ir Šilo gatvėse, Musninkų miestelio Širvintų, Vilniaus, Gelvonų ir Kernavės gatvėse, Vileikiškių ir Taučiukų k. Svietlikų, Alyvų, Smailių, Musninkų, Sodų, Gluosnių ir Užušilių gatvėse, Širvintų k. Miško, Dobilo, Sodžiaus, Gluosnių, Trumpojoje, Pergalės, Beržų, Liepų, Alyvų, Tiesos, Draugystės ir Zibalų gatvėse, Družų k. Draugystės, Ateities, Sodžiaus, Žolyno gatvėse, Motiejūnų k. Tujų, Tuopų, Alyvų gatvėse, Anciūnų k. Žiedo, Jaunimo ir Sodų gatvėse, Šiaulių k. (Širvintų sen.) Alyvų ir Slyvų gatvėse, Kiauklių ir Pažusių k., Širvintų m. Nepriklausomybės a., Pievų, Jaunimo ir Bažnyčios gatvėse.

Šie ilgai laukti darbai labai svarbūs eismui, žmonių saugumui, energijos taupymui, kokybiškai aplinkai.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (1 įvert.)
scroll to top